SOS

S čím naléhavě potřebujeme pomoci...

... chcete pomoci? ...

    Patříte k těm, kterým není lhostejný osud pejsků, kteří se dostali do útulku? Není ve Vašich silách si některého vzít domů, a přesto byste rádi pomohli? - jak? Především finančním příspěvkem ( č. účtu: 107-1519910267/0100) - granule nakupujeme opravdu kvalitní s množstevní slevou, v útulku to ani jinak nejde a veterinární péči poskytujeme nadstandartní.

Ptáte se nás často čím krmíme: odkazy vkládám :-)

Nuova Fattoria 

JK ANIMALS

U druhého odkazu je navíc báječné, že dostaneme jako útulek od firmy pytel navíc!! Nebudete-li vědět jaký druh - JEHNĚ S RÝŽÍ - toho máme permanentní nedostatek.

Dodací údaje pro náš útulek jsou: jméno: Útulek pro opuštěná zvířata Břeclav Bulhary, ulice: Bulhary 0, město, kde se nachází útulek: Bulhary, PSČ: 691 89. Při vyplňování objednávky budete také potřebovat

tel. číslo útulku: 723 040 495

p.s. potvrzení darů je samozřejmostí!!

DĚKUJEME, ŽE JSTE S NÁMI, DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE!! 


Do útulku stále nesmím. Nejen díky karanténě, covid s námi pěkně točí, prevít... ☹ a naše zlatá Hana úpěnlivě volá SOS - NEMÁME VŮBEC ŽÁDNÉ granule Nuova Fattoria!!! Ano, to jsou ty "křupínky" na které se střádají peníze, aby se nakoupila (na útulek se slevou!!) celá paleta. Protože pytel stojí tisícovku. Když objednám celou paletu, já, jako...

Pomůžete?

17.07.2020

Přátelé, obracíme se na vás s prosbou...jsme úplně bez čistících prostředků, máme poslední čtyři krabičky pro Míru a šestnáct odčervovacích tabletek ☹...je-li to ve vašich silách, možnostech a ochotě, prosíme o laskavou pomoc....DĚKUJEME!!

SOS Míra !!!

22.05.2020

Přátelé, potřebujeme naléhavě pro našeho Míru nový domov!