Adopce na dálku

V sekci "Adopce na dálku" bych Vám ráda představila ty z našich svěřenců, u kterých je možnost adopce ožehavější. Jedná se především o psy starší, kteří již v útulku strávili i několik let, nebo s nejrůznějšími handicapy, které jim stěžují jejich osvojení. Pochopitelně, pokud by se našel dostatečně trpělivý a obětavý člověk, je možné si všechny pejsky z této sekce osvojit. Proto je najdete i v odkazech "Pejsci", "Fenky a "Kočičky". Jinak je tato sekce určena hlavně pro lidi, kteří už pejska mají a nemohou mít doma dalšího nebo vědí, že by na vlastního pejska neměli čas a přesto po nějakém touží. Mohou proto udělat dobrý skutek a jednoho si virtuálně adoptovat. Já jim pak budu ráda zasílat nové fotečky se zprávami, jak se pejsek má. Samozřejmě si jej mohou kdykoliv přijet vyvenčit, vzít si na procházku... Vše záleží jen na osobní domluvě.

Prosím tedy patrony, kteří si některého pejska vyberou, zašlou na účet nebo složenkou (jistě i osobně) finanční příspěvěk (jeho výše není nijak stanovena) a budou mít zájem dostávat informace o "svém" pejskovi, aby napsali na útulkový mail: utulekbreclavbulhary@seznam.cz

Majda

Tornádová MAJDA, 11 let 

Už to bude rok, co je Majda v našem útulku. Z tornádem zpustošeného útulku jsme před rokem převezli psy k nám do bezpečí, záhy je umístili, jen Majda zůstala. Proč? Stará dáma je totiž neudatelná, kouše. Kolik nadšenců už říkalo, že je přece NIKDY pes nepokouše.... Hmm, s Majdou nepochodili... nechtějí ji ve spolcích, nechtějí ji nikde. A tak se pomalu smiřujeme s myšlenkou, že fenečka dožije u nás. Nic jí nechybí, pěkně baští a díky procházkám prospívá velmi dobře. Jenže my už dávno víme, že z lásky a dobrosrdečnosti se nenají ani pes, natož pak my a naše auto, nezaplatí se elektrika ani nájem....atd atd.  Dáváme fenečku do dálkové adopce a najde-li se pár dobrý duší, kteří na ni budou pravidelně přispívat, budeme opravdu rádi, to mi věřte. 

Míra


  • Pes
  • Kříženec
  • Evidenční číslo 2/18
  • Míra (8 let)

Míra - zkraje moje noční můra. Urputně mu hledáme nový domov, kdykoliv se mi v útulku objeví zájemci (o jiného pejska), o kterých se domnívám, že by pro Míru byli ti praví, nabízím, zkouším, vysvětluji. Hmm, jenže on tento "krasavec" každému do oka nepadne. Věřím, že jednoho dne přijde, jenže Míra mi to čekání nijak neulehčuje. Znám už jej jako své boty, vím, jak na něj, přesto mě péče o něj někdy dohání k šílenství, zabere času jako pět dalších. A o financích ani nemluvím - každou chvíli prosím o příspěvek na jeho granule, krabičky, kapičky, vitamíny, alavisy... Jen svou urputností a umanutostí jsem jej dostala do stavu, v jakém je dnes, dva roky poté, co mi den co den hubl, průjmoval...doslova se ztrácel před očima. Stáhla jsem jej z psince, má zcela individuální péči. Jestliže si někdo zaslouží pomoc, podporu, adopci na dálku, pak je to právě Míra. Více povídání o něm najdete na jeho nabídkovém listu v kategorii "pejsci".  


utulekbreclavbulhary@seznam.cz | +420 519 340 531 | +420 723 040 495 | GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E