Ze života

MDŽ

09.03.2023

Svátek všech děvčátek, slečen, maminek, babiček i tetiček si bude už vždycky pamatovat i náš Kofi. Odjel totiž domů!!

Snad to nezakřiknu!! Do nového domova jsme poslali posledního pejska z naší první množírny!! Moje radost je nekonečná, strašně moc mu přeji šťastný domov, a ještě více děkuji jeho novým majitelům! Málokdo si umí představit, kolik sil, energie, nasazení i potu nás stálo osmdesát totálně zanedbaných psů. A jaké je to nevýslovné štěstí, když víte, že...

Jezevčice Princezna učinila životní rozhodnutí. Řekla nám, že tenhle človíček se jí jako její princ vcelku zamlouvá a že ho tedy bere😊. A podle nejnovějších zpráv se mu ještě neodlepila od nohy.... Takže DOBRÝÝÝÝ!!

Každý útulek se snaží své psy udat co nejlépe, o tom žádná. Neskromně si dovolím říci, že se nám daří a moc ráda zveřejňuji včerejší psaníčko jednoho našeho bývalého svěřence:-). Měl z pekla štěstí, ve svém věku, a já nepřestávám děkovat jeho výborné majitelce :-) - díky!

Asi se ptáte, jak je na tom naše kočičí princezna jménem Nožička 😊 . Po dnešním převaze je pan veterinář spokojen, kočka žere, takže my taky😊. Ale samozřejmě také přidám nějaké shrnutí toho, co vidíte na obrázcích.

Takhle jsme v legraci říkala poslední fenečce z osmdesátihlavé množírny (kvůli zoubkům). Dnes je to již Sárinka. A naše vzácná paní Petra , (která nám již tolikrát pomohla!!), ji jako nechtěnou vzala pod svá křídla. Dneska? Čtěte sami 😊:

Pomalu chystám jednotlivým pejskům z množírny (viz "Předzvěst" na webu i Fb z konce ledna) jednotlivé samostatné listy. Jde o mnohahodinovou práci na PC, hodně večerů... ale s pejsky samozřejmě dnes a denně pracujeme a tak Vám tady vložím sérii videí s Královnou Matkou. Mám z nich ohromnou radost, protože s touto fenečkou je práce až nad hlavu,...

Letošní odchody do nových domovů zahájila Želvička :-) Její domov je 200km od nás a věřím, že v něm bude nejspokojenější! Děkujeme Vám za ni!

Milý Míro,tvůj dopis mě moc potěšil, přečetla jsem si ho dvakrát, jednou s mámou a jednou s tátou. Já už totiž opravdu umím číst, víš? Jen psaní se ještě musím naučit, ale poctivě trénuju. Na fotce ti to moc sluší a těším se, až tě uvidím naživo. Měli jsme doma pejska, Jack Russell teriéra, jmenoval se Dag. Byl...