Ze života

Pražák Luž

20.09.2022

Aneb: Kterak útulkáč Lužík v Praze ke štěstí přišel.....

Evička

15.09.2022

Takové zlatíčko to je, opravdu. Trpělivě snášela vše, co jsme s ní od začátku dělali, žádný náznak útěku, zoubků... jen se třásla. V teplém kotečku vypadá spokojeně a v podstatě nedělá nic jiného, než jí a spí.... Držte jí pěsti....příští týden bychom chtěli očkovat.

Pejskovi, původem z množírny, jsme říkali Terorista :-). A dvě úžasné osoby z něj udělali... ale přečtěte si sami - text publikuji s jejich svolením a za nás za všechny z útulku nejen DĚKUJI, ale hluboce smekám!!
Dobrý den,ráda bych se zeptala zda byste měli ve středu během dne čas (přizpůsobíme se :) ). Rádi bychom vám, společně...

P Á J A

22.08.2022

...a v tomto okamžiku už jsem regulérně brečela....

Co je z fotografie patrné? Tedy kromě toho, že je hezká, že jo!

Lužík!

16.07.2022

Už i Lužínkovi jsme vybrali tu nejlepší rodinku na světě!

Přišel nám krásný dopis:-)..... pro ty, kteří nevědí, jen vysvětlím: Polo je pejsek, kterého jsme spolu s ostatními převzali před lety z končícího útulku Minaret. Našli jsme mu rodinku, ale ta jej nezvládla... a pak odešel podruhé. A má se stále krásně! to je vám takové pohlazení!

Když k nám Pája přišel, bál se vlastního stínu. Nejen že jsem nesměla zvednou ruku, nesměla jsem ani zvýšit hlas. Hromádka neštěstí, na které si někdo léčil komplexy.