Ze života

Počasí jak na objednávku, naprosto luxusní! 🌞🌞🌞Bankovní úřednice usměvavé a mega pracovité💪. To vám byl dneska tak nádherný den!🙏 Děkuji Lence i celému osazenstvu z KB za vynikající spolupráci, děkuji za pejsky🐾🐾, za sebe💖 a děkuji za přivezené dárečky🎁. Strašně jste mne potěšily, fakt . 😘😘

Bylo jich tolik! jsme na naše adoptivní rodinky velmi pyšní!! Více obrázků i videí můžete sledovat na našich Fb stránkách.

Pražák Luž

20.09.2022

Aneb: Kterak útulkáč Lužík v Praze ke štěstí přišel.....

Evička

15.09.2022

Takové zlatíčko to je, opravdu. Trpělivě snášela vše, co jsme s ní od začátku dělali, žádný náznak útěku, zoubků... jen se třásla. V teplém kotečku vypadá spokojeně a v podstatě nedělá nic jiného, než jí a spí.... Držte jí pěsti....příští týden bychom chtěli očkovat.

Pejskovi, původem z množírny, jsme říkali Terorista :-). A dvě úžasné osoby z něj udělali... ale přečtěte si sami - text publikuji s jejich svolením a za nás za všechny z útulku nejen DĚKUJI, ale hluboce smekám!!
Dobrý den,ráda bych se zeptala zda byste měli ve středu během dne čas (přizpůsobíme se :) ). Rádi bychom vám, společně...

P Á J A

22.08.2022

...a v tomto okamžiku už jsem regulérně brečela....

Co je z fotografie patrné? Tedy kromě toho, že je hezká, že jo!

Lužík!

16.07.2022

Už i Lužínkovi jsme vybrali tu nejlepší rodinku na světě!