Děkujeme

Děkujeme za něj paní Sámkové z Přítluk, která s námi nákup zkonzultovala a sama říká, že poděkování patří hlavně dámám od karetek , paní Alině a Míše 😊

Ráda bych poděkovala touto cestou panu Jaroslavu Kožíškovi z Kupařovic za dovoz boudy a paní Ivaně Zelené z Křižanova za granule Sam´s Field!! DĚKUJEME!!!

Ráno jsme na naše Fb stránky dávali poděkování za úžasnou velikonoční nadílku v podobě granulí od pana Fialy, odpoledne děkujeme školákům z Moravské!

Už jsem si začínala zoufat... na stole se mi kupí faktury (inu, už je duben!!) za veterinu, nemám zaplacenou paní účetní (dávno po splatnosti...), na nájem útulku sice ještě bylo, ale příští měsíc bude kritický... nemáme psy, nemáme příjem...taková přímá nepříjemná úměra☹. Otevřu banku, zda se náhodou nestal zázrak - a on se stal!! Milí Myškovi,...

Avizované bedny, domečky, sklady....ještě nevíme, jak je přesně všechny využijeme. Ale vzhledem k tomu, že veškeré naše zásoby krmiva i všechny ostatní věci musíme mít v dobře uzavíratelných nádobách, jsme za tento dar velice rádi. Získali jsme jej od paní Viktorie Rehrl z Rakouska a k nám do útulku jej dopravila firma Hunderschweiger Bernhard...

Chtěla bych poděkovat za skvělý přístup, skvělou spolupráci. Výběru předcházela domluva a klaplo to krásně. Děkuji prima rodince i jejich lovecky vedenému MMO😊. Jak sami řekli: nepotřebujeme se zviditelnit, chtěli jsme dát tam, kde je to potřeba - a my děkujeme !!

Tak a už je to všechno doma!! Jupííí! Na korbě auta to vypadalo vcelku nevinně, ale pěkně jsme si s panem řidičem mákli!!😊 Hrozně moc děkujeme naší skvělé dárcovské společnosti Hills - jste nejlepší!! A my bychom bez Vaší letité pomoci neměli pejsky v tak dobrých kondicích, děláte pro náš útulek naprosto skvělou věc - DĚKUJEME!!

Už jsem to tolikrát zmiňovala - tenhle sponzor je pro náš útulek k nezaplacení! Jejich granule tvoří základ naší krmné dávky a už jsme došli tak daleko, že si můžeme vybrat i typ granulí, vzhledem k momentálnímu složení osazenstva útulku.