Děkujeme

Stejně jako v červnu, i dnes nám byly doručeny dva pytle granulek naší značky - moc děkujeme paní Haně Zálešákové do Prušánek! Jste zlatá! 😊

Poděkování

28.08.2020

V den, kdy nám paní Šárka přivezla skvělé prací a čistící prostředky, přišly také granule. Fotila jsem dohromady, kartička však přišla vzápětí. Děkujeme tedy mnohokrát do Vedrovic (jehně s rýží je nejlepší volba ze Sams Fieldu! - tedy pro nás) a děkujeme i Šárce. Jelikož jsme si posledně hezky popovídaly, věděla dobře, co potřebujeme. A tak nám...

Velmi ráda bych poděkovala dnešní milé návštěvě. Lukáš Blahovec a Terezka Hochmanová nám přivezli pár polštářů, deky a finanční dar. DĚKUJEME!! Penízky se budou skládat, až budu moci koupit zase celou paletu (abychom dosáhli na útulkovou slevu) křupínků - žádné už totiž nemáme. A co to jsou křupínky? Granule Nuova Fattoria Stone Crick 19kg. :-)

Poslední červencový den - jsem tady s velikánským poděkováním, takové "mega DÍKY!"

13kg pytel sams field pro náš útulek zakoupila paní Kamila Mokrá, druhý 13kg pytel sams field darovala firma JK Animals, zásilku zdarma doručil partner akce, firma DPD CZ - DĚKUJEME!!!

Už jsou doma, krasavice! Budeme tedy jóó přemýšlet, kam s nimi (jeřáb do útulku nedostaneme, aby nám je dal do klecí vrchem, ha,ha) , ale nebojte, my už něco vymyslíme! Tu velikou se supr stříškou necháme asi ve venkovním kotci....menší kapku upravíme a snad ji dostaneme do boxu😊

Mnohokrát děkujeme paní Haně Zálešákové do Prušánek za dodání "křupínků" - tedy granulí, které používáme a které chybí každou chvíli. Jste hodná, pejsci děkují!!

Kartičky nám dnes přišly ze Sams Fieldu se jmény dvou pánů Petrů, děkujeme do Bulhar i Valtic! A někam se zatoulala kartička od Jany Hromkové - děkujeme samozřejmě také!! Vážíme si Vaší pomoci, přátelé! :-)

Srdečně děkujeme do Prušánek! a ... nevím kam :-) - jste velmi laskavi, hluboce si vážím všech, kteří mnohdy poví :) nic nikam nepište, já to proto nedělám!