Děkujeme

Už jsou doma, krasavice! Budeme tedy jóó přemýšlet, kam s nimi (jeřáb do útulku nedostaneme, aby nám je dal do klecí vrchem, ha,ha) , ale nebojte, my už něco vymyslíme! Tu velikou se supr stříškou necháme asi ve venkovním kotci....menší kapku upravíme a snad ji dostaneme do boxu😊

Mnohokrát děkujeme paní Haně Zálešákové do Prušánek za dodání "křupínků" - tedy granulí, které používáme a které chybí každou chvíli. Jste hodná, pejsci děkují!!

Kartičky nám dnes přišly ze Sams Fieldu se jmény dvou pánů Petrů, děkujeme do Bulhar i Valtic! A někam se zatoulala kartička od Jany Hromkové - děkujeme samozřejmě také!! Vážíme si Vaší pomoci, přátelé! :-)

Srdečně děkujeme do Prušánek! a ... nevím kam :-) - jste velmi laskavi, hluboce si vážím všech, kteří mnohdy poví :) nic nikam nepište, já to proto nedělám!

Sama sedím doma a čekám po nemoci na výsledky testu na COVID. Takže mám takový nucený home office, upřímně řečeno "od klávesnice" nic moc, ucho otlačené od telefonu, ale jsem v teple, útulkovou nepohodu zvládá statečně manžel. Ten také dnes převzal a složil úžasnou nadílku od Hillsu!!!