Děkujeme

Příběh Huga oslovil více lidiček, jak mi referovala má administrátorka fb stránek. Zareagovala však pouze tato, místo hloupých slov, činem. Pracuji se zvířaty celý život a věřte mi, VŽDY rozhoduji srdcem. A VŽDY VE PROSPĚCH PSA. Nejsem v této branži nováček ....

Velké věci se skládají z maličkostí. A my děláme velké věci!! Ale bez Vašeho přispění bychom mohli... víte co...

Pan Orlita

13.09.2022

Děkujeme panu Renému Orlitovi za finanční příspěvek. I člověk, který sám nemá moc se rozdělí pro potřebné. Vážíme si toho! a moc děkujeme:-) :-) :-)

Dobrůtky

13.09.2022

Děkujeme za ně, paní Morkusová!! :-)

Kdo? Náš neviditelný pan "Bavte se" - včera jsem napsala poděkování Myškovým, kteří jako jediní pomohli naší Majdě, kterou nechce žádný spolek, stejně jako Fruťáčka ☹ (nabízela jsem již třem.... staří, těžce udatelní - ovšem problematičtí, do toho se nikomu nechce). A dneska najdeme ve schránce obálku. Chtělo se mi brečet. Díky, pane, díky!!

Před časem jsem zveřejnila prosbičku o pomoc s Majdou. Tornádovou, kterou nikdo nechce... protože prostě kouše a je stará (byť krásná!) - nemáme problém s místem pro ni, máme problém s financemi. Doba je šílená a útulek celé léto zachraňují po finanční stránce pouze hoteloví pejskové a pár našich andělů, díkyBohu za ně!

Úžasný, parádní, skvělý - prostě pro nás BOŽÍ! - zlatý H I L L S!! A tyto všechny přívlastky patří nejen kvalitním granulím, ale hlavně lidem kolem nich. Starají se o nás už několik let a já vždycky říkám, že bez nich bychom se u veterináře nedoplatili. Když mi volá uložené číslo "Praha HILLS",ńejenom, že utíkám na signál, ale...

Za toto dobré papání děkují naši staroušci do Rakouska rodině Gadulové :-)

Zase nás překvapil a zase posíláme velikánské díky!! Ono vlastně nejvíce děkuje MOYA 😊 a my samozřejmě za ni😊

Nebýt těchto našich milých přátel, musíme se ještě hodně co nahlídat cizích pejsků dovolenkářů!! Na veterinární faktury nám pravidelně přispívají a my jsme za ně opravdu vděčni. DĚKUJEME Vám, drazí přátelé!