Ze života

Svátky, nesvátky… útulek jede bez přestávky. Zrovna tak náš pan veterinář😊

Sníh je u nás vzácnost! Jsem ráda, že jsem v dnešním hektickém předvánočním dnu stihla alespoň pár záběrů :-)

Danielka

18.12.2023

Tuhle dámu adoruji již několik let. Znám opravdu hodně "spasitelů" od klávesnice, radílků, všeználků, chytrolínků, komentátorů, někdy i dopisovatelů :-). Danielka je jiná. Taková OPRAVDOVÁ.

SUK a tety

22.11.2023

Chtěla bych poděkovat našim stálým venčícím tetám (a dálkovým adopčním majitelům) za pokroky s našimi pejsky v terénu. Dneska mi udělaly velikánskou radost se Sukem. Jde o problematického pejska, ostatně vidíte-li přikříženého bula, skratovité jednání je na denním pořádku. Dobře socializovaní a zvládnutí psi také v útulku nekončívají, že jo…

Když umístíte dobře psa, je to radost, krása, zadostiučinění. Ze Seznama, dnes Rikiho, mám obzvláště velkou radost. Je u skvělé rodinky, děkujeme za něj!

Špunt :-)

20.11.2023

Už i tohoto mrňouska máme doma. Odešel do skvělé rodinky, kde jsi již před pár lety umisťovali fenečku. Po jejím odchodu zbylo prázdné místo nejen na gauči, ale hlavně v srdíčku. Špunte, měj se krásně, lepší páníky sis nemohl přát :-)

Seznam DOMA

18.09.2023

Jeden z nejpečlivějších přístupů během osvojování měl náš pejsek jménem Seznam. Stejně jako mne nedávno ohromila znalosti našich stránek jiná dáma, nová rodinka – protože je zdaleka – se vyptala úplně na každičkou věc, která ji napadla. Mohly bychom spolu vydat knižní publikaci 😊 Z pracovního jména foxteriéra udělala rodinka Rikiho a dnes již...

Diego DOMA

17.07.2023

Diego si počkal na svoji nejlepší paničku :-) a je s ní DOMA opravdu šťastný. Děkujeme za něj!!