Novinky

aneb aktuality u nás...

Prosíme o pomoc s dohledáním majitele pejska, kterého máme pár hodin v útulku. Čip neregistrován, vkládám foto. Šitbořice a přilehlé okolí... nepoznáváte jej?

Oběma pejskům jsem přidala list. Brix je nováček s částečně známou historií, Andělka po měsíci v útulku dělá pokroky, denně cvičíme a půjde-li to tak dál, budeme ji za nějaký čas nabízet k adopci do speciální rodinky. Kdyby se nám povedlo takové umístění jako před lety se ŠokŠónem... to by byla nádhera!

Když překliknete na naše Fb stránky, najdete tam také videa z našich procházek, která nám občas pošlou naši stálí vodiči. Zájem o procházky je však enormní, máme třikrát víc zájemců než psů.... nováčky nebereme. Naši stálí vodiči si své psy berou raději do dálkové adopce, aby jim zůstali a svůj čas nemuseli korigovat. Spokojenost je pak všestranná...

Než se začtete do listů našich nováčků, pročtěte si, prosím, také sekci Informace pro zájemce! Výběru pejska věnujte čas, prosím, ptejte se na věci, které Vám v popisku pejska chybí či jste nenašli v Informacích. děkuji za pochopení :-)


utulekbreclavbulhary@seznam.cz | +420 519 340 531 | +420 723 040 495 | GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E