Novinky
aneb aktuality u nás...

Naše řady rozšířili dva nováčci. První dostal jméno Kamilek - proč asi? :-), mladší vydání našeho Kamila, vychrtliny, kterou dala dohromady až kompletní změna prostředí a zlaté ruce Verunky z Útulkujinak. V některé z dalších aktualit Vám přidám i poslední fotky Kamila - Kaira z nového domova. Nyní však ke Kamilkovi - štěněcí srst napovídá, že...

Slečna i mladý muž se mi velmi líbili, vše si nastudovali na webových stránkách, čile jsme korespondovali, přijeli na venčení, doma popřemýšleli, připravili - skvělý přístup!! Moc na ně myslím, držím pěsti, Kámoš dostal kázání na cestu :-), pevně věřím, že to do třetice vyjde a za toho sebevědomého chlupáče strašně DĚKUJI!

Za poslední dva měsíce vás bombarduji samýma novinkama, až jsem odpadla taky - ťukám písmenka jen mimo horečku a při pomyšlení, kolik bych jen za včerejšek nakazila lidí mě jímá větší hrůza než z případného covida samotného. Takže v rychlosti jen další skvělá zpráva - KLAUDIUS JE DOMA!!! Moc za něj děkujeme :-).

Další naše holčička odešla do nového domova, jsme za ni MOC rádi!!! A pozor - chystá se Klaudius, Ran a když nám bude štěstí nakloněno, tak i Kámoš! (doufááám...)


utulekbreclavbulhary@seznam.cz | +420 519 340 531 | +420 723 040 495 | GPS: 48°48'54.900"N, 16°45'48.720"E