Vychytávky – a DÍKY za POMOC (tornádo)

20.07.2021

S tornádovými pejsky se život v útulku trošku musel přizpůsobit nové situaci. Jak asi víte, ti hodní už jsou v novém domově, průběžně vás informujeme. Těžce umístitelní však zůstávají, kdoví, kdy bude hodonínský útulek zase fungovat. A protože sami máme problémové pejsky, byly začátky náročné na logistiku. Ale zvládáme, s různými vychytávkami už to jde dobře, i když se na osmdesáti metrech čtverečních naběháme víc jak potkani, ha,ha.

Bez Vaší pomoci bychom to však v žádném případě nezvládli! Chtěla bych z celého srdce poděkovat všem hodným a laskavým dárcům, kteří pochopili, že zavalit nás nekvalitními granulemi, vším, čeho máme sami dost, je opravdu nesmysl a pomohli finančně. Co všechno jsem si musela vyslechnout! Kolikrát jsem situaci vysvětlovala a pak byla propírána, jak jsem nevděčná... že přece chudáčci pejskové... a já trpělivě odmítala další a další "šmejdy" , které prostě ubírají kapacitu věcem potřebným. Dělám tuto práci deset let a věřte mi, že to umím.

Bylo vás hodně, ta solidarita byla neuvěřitelná, jsme stále vděčni za každičký příspěvek, protože útulek jede nonstop, nejen dva tři měsíce po tornádu. Kdybych měla jmenovat, čtete velmi dlouho a strejda googl by mi mega příspěvek nepustil. Zatím jsem však poslala potvrzení o daru jediné paní....takže vás všechny prosím, chcete-li potvrzení, ozvěte se, prosím 😊 třeba takový pan "Bavte se", laskavá paní ze zahraničí, naši milí majitelé z Brna...kdokoliv potřebuje. Ideálně do mailu napsat všechny údaje, které jsou k potvrzení potřeba, já po večerech vystavím, naskenuji, pošlu.

S láskou a vděčností - Vaše Lenka s rodinou