Všechno dohromady ....

19.09.2020

Za poslední tři dny se stalo tolik věcí!! Asi jste zvědavi, jak se má nově příchozí pejsek - změna o třistašedesát stupňů!! K lepšímu samozřejmě😊, na videu na našem FB se můžete podívat, jak už štrádujeme na vodítku!! To je však jen začátek, budeme vás průběžně s našimi kroky a doufám, že i pokroky, informovat. Na tomto místě bych chtěla poděkovat paní Vozdecké, která nám zaslala první finanční pomoc pro pejska a poprosit - kdo může, pomozte prosím také. Číslo čtu je stále zveřejněno na titulní stránce našeho webu. www.utulekbreclavbulhary.cz Tiborka čeká dlouhá cesta. Projevil však snahu být tu s námi, takže uděláme vše, aby byl zase v dobrém stavu. Veterinární péče byla zahájena hned v den přijetí, nyní nás čeká stříhání a umístění v teplém boxu (přímotop...čili to poznáme na ročním vyúčtování značně). Až si budeme jisti, že pes zvládne narkózu, půjdeme do toho se vším všudy. S každým katastrofickým pejsanem jste nám pomohli, věřím, že i nyní dáme všechny penízky dohromady.

Po zveřejnění prvních fotek Tibora (na obrázku bylo i naše krmivo pro těžké případy) dnes přivezla naše milá paní Mírová první balíček - móóóc díky!! Vím, že to dalo práci to sehnat!

Děkuji také Klaudii, která pro nás uspořádala (po dohodě s námi!) sbírku (z Mikulova) a zajistila dovoz do útulku. Ono totiž není sbírka jako sbírka. Bereme jen věci, které opravdu využijeme, v žádném případě nic, co obsahuje peří, molitan, matrace už spoustu let s díky odmítám... zkrátka opravdu nejsme sběrný dvůr. Až to hezky přebereme, dáme zase foto😊. Protože v tuto chvíli ještě nemám seznam dárců, napravím to! A jelikož byl dnes plný útulek návštěvníků a venčitelů - všichni psi byli venku!! - využila jsem Klaudi a Leničku k focení - děkuji děvčata!!