V pondělí začínáme!! 52 psů k adopci!!!

06.10.2021

A je to tady, konečně! Prosím dočtěte text do konce!!

Dlouho očekávaný den nastane v pondělí. Pro všechny, kteří se těší na malé pejsky, uvádím postup: přijedete se podívat do útulku. Mezi kotci bude příšerný kravál, krátce pohovoříme tedy již u branky. Najdete-li "toho svého" 😊, nahlásím váš zájem panu úředníkovi, který připraví smlouvu a o jejím vyhotovení a vyzvednutí vás bude informovat telefonicky. V Břeclavi si smlouvu podepíšete a s ní si k nám zajedete pejska vyzvednout. Je mi líto, že je postup trošku zdlouhavý, ale věřte mi, nikdo nechce pejsky držet v útulku ani o den déle, než je nutné.

Psát informace ke každému jednotlivému pejskovi se mi zdá kontraproduktivní. Jsou z jedné množírny, jsou si velmi podobni, jde o jednu mega rodinu. Většina z nich je velmi miloučká a mazlivá, co je to chodit ven na travičku však poznali až u nás. Nikdy neměli vodítko (k vyzvednutí je ideální přepravka!), nikdo na ně nesahal, znali jen boj o přežití. Budete se mne ptát na reakci na kočky - nevím...předpokládám podřízenost. Budete se mne ptát na děti - nevím...rychlých pohybů se budou bát, maličké děti je třeba vždy dozorovat u nově příchozího pejska. Větší děti nevidím vůbec jako problém. Soužití s jinými psi - tahle smečka žila léta pohromadě, napadají se jen u krmení. Tedy dnes už umí jíst i každý ze své misky.

Ze strany zájemců o tyhle naše "myši" jak jim říkáme, to bude chtít jen o trošku víc trpělivosti než u běžného pejska z útulku. Je jich hodně, budou-li sami, budou se cítit jako králové, královny. Dopřejte jim ten pocit, dejte jim ten čas, prosím, zaslouží si už jen hezký život 😊

více fotografií na našem Fb