Tornádoví.....

27.10.2021

Milí přátelé,

donesla se ke mně zpráva, že pejskové z hodonínského útulku nejsou nikde nabízeni. A protože opravdu není v mých silách řešit všechny problémy světa, byť jen toho zvířecího a nemám ani vteřinu na zbytečné sezení u počítače (nesleduji jiná zařízení, dočasky, azyly, hospice...), stačí mi, kolik hodin věnuji své práci po večerech a nocích (jistě bych čas raději trávila úplně normálně s rodinou), vkládám čerstvé fotečky posledních tří, kteří zbyli u nás. Ano, i když to nikde neprezentujeme, nebijeme se v prsa, jací jsme borci, naše tornádová pomoc jede nonstop. A asi bych měla zdůraznit, že pejsky jsme si nikde nikdy neúčtovali.

Mamuta Marlyho se snažíme nabízet sami, jak jste jistě vysledovali. Není to jednoduché, ale než jej umístit špatně, to ať se má radši krásně u nás. Bady a Majda jsou pejskové problémoví (Marley ostatně také, ale dle mého soudu jediný udatelný) - a vězte, že s momentálními počty psů u nás bych oba velmi ráda umístila do péče individuální. V duchu se ptám, kde jsou všichni ti záchranáři... máme tady jezevčíka a ovčáka v nouzi!..... oba jsou v pořádku, není potřeba na ně pořádat sbírky, potřebují jen zkušené ruce :-) a čas. Domov. Smlouvy na jejich umístění by dával útulek Hodonín, my se o ně opravdu jen staráme.

Nejen těmto třem, ale úplně všem našim chlupáčům přeji z celého srdíčka jen to nejlepší. A máte-li jakýkoliv dotaz, kontaktujte mne - prosím mailem, já přes den opravdu nemám čas. Věnuji-li ho Vám, buďte, prosím, připraveni - pročtěte si vše na našich webových i Fb stránkách. Často zjistíte, že na vaše dotazy jsem již několikrát odpovídala :-)