TIBOREK potřetí

12.11.2020

Operace Tiborka musela být odložena díky našemu coronaviru a karanténě. Chlapečka jsme ale aspoň v klidu proočkovali, očipovali. A už máme datum operace! Oznamuji dopředu hned ze dvou důvodů - moc vás prosím o finanční pomoc s touto záležitostí. Penízky jsem už měla připraveny, ale došly mi veterinární faktury za konec července, srpna, září a začátek října. Vždycky platíme až máme (jen díky dárcům), čili pozadu, ale tyto jsem raději uhradila hned, blíží se konec roku a budou následovat další neuhrazené platby- říjen, listopad, prosinec...

A druhá prosba: operace proběhne 18.11. dopoledne. Strašně ráda bych jej do pooperační péče svěřila již novým majitelům, aby byl pejsek v teple a pod neustálým dohledem. Jak víte, v našem útulku není možné bydlet, a i když zatopím (a následně budu prosit o pomoc s úhradou elektriky), nikdy nedocílím tepla jako doma. TIBOREK TEDY AKUTNĚ HLEDÁ NOVÝ DOMOV!!

Pejsek je strašný mazel😊 Deset let mu jistě ještě není, ale chová se jako příkladný stařík, skoro celý den prospí. Téměř neslyší. S ostatními pejsky nemá žádný problém, nejeví o ně zájem. Ale když jej vezmete na procházku, celý pookřeje, žádné mazlení, štráduje si to o sto šest. V boxíku se hezky venčí na jednom místě a je neuvěřitelně dobrý strávník. U nás už přibral jako hrom, dáváme mu osvědčené granule a samozřejmě masíčko. Pejsek bude jistě dobrým společníkem v domečku či v bytě. Jen mu sundat ten nehezký nádor mezi zadními nožičkami.

Děkujeme vám za vaši pomoc!!