Tadeášek není Marley❗️

To jsem se vám zase jednou pěkně rozčílila. Jasně, že v době sociálních sítí, znalostí "své" komunity, oboru, se k nám dostanou informace a zvěsti.
Tadeášek byl kdysi Marley a toulal se obcí Strachotín. A koule u nohy mu rostla a rostla. A každé upozornění a nabídnutá pomoc byla odmítnuta, vyřeší to prý majitelé sami.
Ale vyřešil to někdo jiný, díkyBohu za něj. A taky díky paní starostce, která ho k nám neprodleně přivezla. A my jednali také promtně. Umíte si představit, kdyby se mu do té vláčené odřené koule u nohy nastěhovaly mouchy? teda jestli by ho dřív nezajelo auto, že jo.
Pes je dnes již v pořádku, nešlo to snadno, ale o tom budu informovat později, nebojte se 💗, děláme co můžeme, vedra nás kosí a nemáme jen Tadeáška.
Den po operaci mi zavolal pan majitel. Udělalo se mi úplně fyzicky zle... že prý mu manželka přikázala, ať se zeptá, zda-li je pes u nás. Za ta léta v útulku a jednání s podobnými.... jsem se naučila do telefonu nekřičet. Co po mě chcete?, ptám se. Chcete psa zpět? Zaplatíte vše? Uložím se vaše číslo a zvažuji podání trestního oznámení za týrání zvířete.
Dlouho bylo ticho. Zavěsila jsem.
Nikdy vám psa nevrátím, pane.
TADEÁŠEK není Marley. A já udělám vše, aby se jednoho dne dostal k dobrým lidem. Do slušné rodiny .
p.s - předpokládám, že to bude číst větší okruh lidiček, takže vkládám důležitý vzkaz: RUŠÍME VEŠKERÝ POHYB KOLEM ÚTULKU!! jinak umřeme napřed my a pak psi 🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞
