Stříháme: Ron a Ran

01.03.2020

Zlaté ruce paní Kadlecové nám dnes daly do gala hned dva pejsky. Každoroční stříhání Rona doplnil i nováček Ran. Ten vůbec nechápal, oč jde, myslím, že tolik pozornosti ještě nezažil :-). Je z něj kluk jako víno - krásný, hodný, snad se u nás ještě objeví ony dvě slečny, které o něj projevily zájem.

Na stařečkovi Ronovi už jde jeho věk znát... Hodný a laskavý pán, který již útulek považuje za svůj domov. Nevím, kolik času mu zbývá, moc bych mu přála domov v domečku se zahrádkou, klidné a laskavé zacházení, páníky, kteří by jej měli tak rádi jako my v útulku... i když vyžaduje víc péče, věřím, že by to zvládla i babička (ostatně já jsem už taky, že jo :-) ) Ron ještě zvládá naprosto skvěle i hodinovou procházku, i když pak celý den proleží. Obrovský výběh, který má v útulku k dispozici v podstatě využívá jen na vyvenčení a pak už štěkotem hlásí, že chce zpátky do kotce. Inu - čas je pro všechny stejný, lidi i psy.

Za dnešní extra neděli moc děkuji v prvé řadě paní Kadlecové a pak také našim stálým příznivcům od Míry, se kterými jsem dnes měla domluveno speciální venčení :-).