Středa – NOVINKY !!

04.05.2022

Všem, kteří dnes drželi našemu Palovi palečky, moc děkujeme! Pejsek se po operaci krásně probral a začíná mu, doufejme, šťastnější období života😊 Nádory byly odstraněny nakonec dva a pan doktor mu i krásně vyčistil zoubky. Domů přijel s hromádkou léků, v kanceláři to vypadá jako v lékárně 😊

Dále poděkujeme hned dvakrát !!- ve schránce jsme našli obálku našeho tajuplného pana "Bavte se". Jsme vám nesmírně zavázáni, milý pane. Vždycky, když škudlím jako blázen na nějakou větší finanční záplatu, objevíte se a pomůžete! A věřte, že se nám pak daleko lépe nejen dýchá, ale taky spí😊, na mou duši na psí uši!

Překvapením byl dnešní dáreček od https://www.kralovstvikrmiv.cz/ - děkujeme! A začneme zkoušet, co na to řeknou žaludky našich hafošů😊 kdo nás sleduje, ví, jak jsem na krmení opatrná. Kdo k nám jezdí ví, jak naši pejskové vypadají a že hlady tedy fakt netrpí. Pěkně pomaličku, vyzkoušíme, a za Vaši podporu útulku děkujeme!!

Poslední novinkou dnešního dne je fenečka nalezená v katastru obcí Valtice - Sedlec. Moc milá holka, prohlédněte si, prosím, obrázky a sdílejte, ptejte se, pomozte s hledáním majitele. Jistě ji někdo doma postrádá. U nás jí říkáme Hodná.