Štěňátka

23.01.2022

Povím Vám jeden krátký příběh, schválně nebudu začínat o krásných milých atd... protože vím, že lidi nečtou a pak se ptají na hlouposti. Zdržují, neváží si ničeho, jenom požadují. Takže víc bude vědět až ten, kdo si čas prostě udělá😊

Když k nám přivezli první množírnu, bylo to peklo. Neumíte si to představit, nestačí jen vidět reportáže, dennodenní dřinu nevidíte. Zrušili jsme všechno a všechny, to dost pomohlo, ale i dvacetiminutová starost o štěňata byla nesmírná zátěž navíc. Díkybohu již samotná baštila. Tak jako u koček nastupuje Hana, štěňata vzala Danielka. Piplala, vařila, venčila, mazlila, jezdila na veterinu. Platila jsem jen štěňata, její práci nikoliv. Všechno, co se kdy od nás dostalo k ní bylo pro ta zvířata požehnáním! Žádný kecal, Daniela je dříč. Nesedí na Fb, stará se opravdicky. Když už se množírna mohla zveřejnit, Danielka si mimina napsala na sebe, chtěla vidět lidičky, kteří si její drobečky odvezou. Já sama bych si takto socializované štěně vzala okamžitě. Proč jsou stále u ní? Napsala mi: já už jsem na ty lidi neměla nervy...bože, jak já jí rozumím!! Otázky typu: jak hodně TO čůrá, že mají plovoucí podlahu - mě už nerozhodí, ale Danielka měla tlak na 300 a raději si je nechala.

Jaká štěňata tedy můžete zkusit adoptovat? Dvě malé holky (ty tmavší) a jeden šohaj kluk (nejvíc bílý). Až dorostou, budou mít nejvíc 8kg a 25cm v kohoutku. Nyní mají 5 měsíců a umí úplně všechno - vodítko, čistota, nebojí se. Zdravotně jsou naprosto v pořádku (chlapeček zatím nesestouplá varlátka), proočkovaná, čipovaná. Povahově zcela vyrovnaní, ani petardy na silvestra je nerozhodily. Neublíží dítěti ani kočce, ideální do bytu.

Pro opravdu vážné zájemce uvedu Danielčin telefon: 778 240 997, k nám nevolejte.

A já vám garantuji, že dostanete naprosto kvalitní zvíře, o jakém se Vám ani nesnilo. Cena? Kladou-li tuto otázku lidé jako první, mám jasno. Zdarma to nebude, logicky, lidi si toho neváží, ale nečekejte pálky leckterých spolků. Tady nejde o adopční poplatek, ale o maličkého parťáka na celý život.