Šílený pátek :-)

21.02.2020

Je neuvěřitelné, co se někdy musí stihnout za den. A protože mne čeká ještě šílenější víkend, musím vám honem honem přinést zprávičky alespoň v kostce, třeba v bodech:

  1. Všem vám děkuji za přání k svátku!!! Mobil pípal od božího rána, takže pokud jsem někomu neodpověděla, činím tak nyní :-) A veřejně zde přeji také oběma "mým" FB Leničkám, administrátorkám, kterých je mi často líto, co všechno musí přečíst...protože všichni jistě víte, že já na druhé straně nesedím, FB je jen přepis webu, který dělám sama.
  2. Dvěma úžasným slečnám Terezkám jsem předala HOPE a FERDÍKA!!! A moc jim děkuji za zpětné vazby, pejsani jsou v dobrých rukou, to vás mohu ubezpečit. Zprávy z nových domovů přinášíme průběžně :-)
  3. Z jedné malebné vesničky kousek za Pohořelicemi jsem dnes přivezla RANA. Najdete jej v "opuštěných zvířatech" na webu. O pejskovi nic nevím, na povídání pod fotečkou si tedy budete muset počkat. Lovila jsem jej v rukavicích, z auta u útulku jsem jej vykládala jako největšího kámoše na světě. Myslím, že ještě teď hopká v boxu a volá na mě. A až si na FB prohlédnete dvě kratičká videa, odkud že jsem to pejska vytáhla, budete zírat stejně jako já. Fakt příšerné. V tak krásné obci (musí mít skvělého starostu!) najít takové místo...
  4. Přestože JIM dnes přijel spící a chodit jsem jej ani neviděla, vypadá na nádherné zvíře! Zítra má přijet Klaudinka, těším se na focení!!! Snad mě ráno nebude chtít chlapec sníst :-) Jimovi zemřel majitel, jeho další osud řeším s pozůstalou. O povídání pod fotografií ze dne přijetí platí totéž, co u Rana.
  • Pro BORUVKU budeme hledat rychlostí blesku nový domov, u nás je ještě chladno, fenečku jsem tedy zavřela do teplého boxu. Byla vyhozena z auta, řidič odjel, věc řeší Policie ČR. Na fotkách můžete vidět, že má "ožraná" obě ouška, netuším, co si kdy v životě zažila, za náruč však byla velmi vděčná, v pelíšku leží vzorně. O povídání pod fotografií ze dne přijetí platí totéž, co u Rana a Jima :-)

Pokud jste dočetli až sem, jste NEJLEPŠÍ!!! Je vám tedy jasné, že na dotazy typu: bližší informace o nově příchozích pejscích (povaha, snášenlivost atd.) jednoduše další dva tři dny nemám odpovědi:-). Že jsou zvířata přepadlá, vyjukaná atd. je přece jasné. A že nemají čip jasné taky, že ano, jinak bych už dvě hodiny lovila v databázích majitele.

Mějte krásný páteční večer :-)