S novým rokem NOVÁ nabídka pejsků!

31.12.2021

S radostí vám představujeme naše nové obyvatele 😊 Tomu, kdo nás sleduje a čte pravidelně, asi vrtalo hlavou, proč stále píši, že jsme na stavech šedesáti pejsků, a přitom již máme 34 množírnových umístěných... (dnes odešla 35!! jupííí, ale o tom později). Má to jednoduché vysvětlení - naši nováčci jsou opět tzv. "státní" a my museli čekat na svolení k nabízení.

Dnes, tedy poslední den v roce, jsem se "rozšoupla" a přikoupila drahá data, abychom Vám mohli dát nabídku kompletně na webové stránky a nemuseli jste listovat nepřehledným Fb-kem. Zvláštní poděkování, vážící se k jedné kostelní věži a dobré víle, si nechám na později 😊

K pejskům a fenečkám udělám jednotlivé listy a nakopíruji stejný text. Budete se tak lépe orientovat a znát další postup, který je k osvojení těchto prostě nutný, nejde obejít. Jediná věc, která zůstává stejná, je: dotazy směřujte pouze na mail či sms. Skutečný zájemce si ten čas udělá. Sedne k počítači, pročte si vše potřebné, nechá nás pracovat - webové stránky jsou tu pro všechny.