Pomalý rozjezd :-)

03.05.2020

Karanténní čas využil každý útulek maximálně. Komunikovali jsme mezi sebou, hodnotili, rozebírali. Ošetřovatelé měli více času pro pejsky samotné, zaměstnanci třeba malovali... v našem útulku máme pět a půl psa, nemůžeme se srovnávat třeba se Zlínem či Plzní, nicméně všem se nám dařilo umisťovat, takže všechno zlé bylo pro něco dobré. Pomaličku se vracíme do normálu, pevně věřím, že nás žádná další možná vlna nesmete. Někdo ještě nevenčí vůbec, jinde omezeně, někde se ani nikdy nevenčilo.

U nás začneme s běžnou otevírací dobou od 11.5. za podmínky dodržování bezpečnostně-preventivních opatření. Prosíme však, aby k nám chodili opravdu jen zájemci o adopci našich svěřenců. V rámci areálu útulku je volný vstup veřejnosti povolen pouze do vstupních prostor (pravidlo bude platit stále, i po zrušení nouzového stavu, přesně v souladu s naším provozním řádem) a je možný pouze s ochrannými pomůckami (rouškou) a nutností dodržování rozestupů.

Pejska na delší procházku (min. 1 hodinu) je možno si zapůjčit po předchozí telefonické (mailové) domluvě v návštěvní dobu, tj. pondělí, středa a sobota od 13,00 hod., po vyplnění Prohlášení o podmínkách venčení psů, opět v souladu s naším provozním řádem.

Děkujeme za pochopení.