Pejskové z Hodonínského útulku

25.06.2021

Milí přátelé, jak jsme vás již ráno informovali, náš útulek byl ničivého přírodního živlu ušetřen. A jak již mnozí víte, hodonínský útulek byl zcela srovnán se zemí a jeho svěřence jsme dnes převezli k nám. Nikdo netuší, jak dlouho bude naše výpomoc třeba, ale protože jsme místo neštěstí viděli na vlastní oči, bude to běh na dlouhou trať. To nám věřte, žádný obrázek vám tu katastrofu nepřiblíží tak, jako když ji vidíte.

Celý den zvedám telefony a v podstatě neumím přesně odpovědět. S paní vedoucí hodonínského útulku jsme tedy domluvily následující postup: Kdokoliv projeví zájem o adopci jejich svěřence, pojede sepsat smlouvu do Hodonína. My jejich pejsky zatím vůbec neznáme, neuměli bychom vybrat odpovídající nové domovy. Se smlouvou pak přijede k nám, kde mu pejska i jeho očkovací průkaz předáme.

Dále se ptáte, jak pomoci - materiálního zabezpečení máme víc než dost, krmiva zatím také. Jaká bude situace za 14 dnů, dva tři měsíce, zatím nevíme. Všem říkám v podstatě stejnou věc - chcete-li nám koupit granule, pomoci s veterinárním zabezpečením, raději vás snažně prosím, abyste tyto penízky poslali na náš účet: 107-1519910267/0100. Hodonínští u nás budou dlouho, proto je pomalu převedeme na náš režim. Kupujeme kvalitní a drahé granule. Jezdíme pro špičkové maso v bio kvalitě. Za těch deset let už to máme vyladěné do detailu, víme, co psům dělá dobře v silně stresujícím prostředí útulku. A my je musíme mít v pořádku, zabezpečit jim klid, pohodu a dobrou stravu. Jedeme dle osvědčeného, nakupujeme ve velkém, po paletách (nestřídáme! nemáme od každého druhu, typu dva tři pytle....) a s útulkovou slevou jako bonus.

Děkujeme všem za pochopení a laskavou pomoc.

p.s. maličkou poznámku s úsměvem bych dodala - kdybyste snad vlastnili čerpací stanici - páááni, to by byla pomoc! V útulku nelze bydlet, a tak jezdí denně dvě auta, v jakoukoliv dobu...