Ozvěny

30.12.2020

Poslední dny v roce. Scházejí se nám přání, milé ozvěny našich bývalých svěřenců. Těší nás to, taková odměna za práci, vědomí, že ji děláme dobře. Zcela bezkonkurenční se mi zdá přáníčko a pozdrav od Edy, dnes Timika, u nás jste jej znali jako Bulhar Eda😊. Se svolením majitelky zveřejňuji a přikládám fotku, která mi vyrazila dech. Zbylé fotografie uvidíte jen na našem FB protože jsme v tomto měsíci opět překročili datový limit webových stránek (a to dávám zprávy už pěkně kumulovaně...☹ )

Zdravím všechny moje krajany z jihu, blíží se konec tohohle šerednýho roku, já jsem nedávno oslavil desetiměsíční výročí pobytu na severu a tak bych chtěl všem pejskům i dvounohým psím kamarádům popřát ten další rok lepší než byl tenhle a aby se měli rádi, tak jako mají rádi doma mě. I když, poslední dny jsem trochu pochyboval, protože přinesli domů strom, na kterej se nesmí čůrat, ani do něj plácat ocasem. Asi abych měl ten strom trochu rád, dali mi pod něj nějaký mlsání a takový protiskluzový koberečky do chodby. Protože já totiž tak řežu zatáčky, že sebou kolikrát seknu. Naposled jsem při tom řezání rozválcoval něco papírovýho, co mělo bejt hezký a teď se to prej může leda vyhodit. Jenže když pes potřebuje bejt všude a u všeho, tak jde občas v tom spěchu glanc stranou, no :D
Jinak se mám fajn a to bych přál i všem útulkovým hafanům.. aby měli svoje doma, teplej pelech, stromky na který se nesmí čůrat a protiskluzový koberce..
Šťastný nový rok!
Váš Timik (původně Bulhar Eda)