Nováček

18.03.2020

A máme tady další přírůstek. Včera jsem avizovala jiného fešáka, po dohodě s majitelem ale ještě s inzercí vyčkáme, situace je nyní silně nouzová. Představím vám alespoň pana Sirku :-).

Jméno dostal chlapec podle postavičky - silná je jen hlava, zbytek tělíčka jsou spíš kosti, když na pejska sáhnete, cítíte každou. I mé chrtí holky jsou na tom lépe, mají svaly vymakané, Sirka jako z hadrů, žebra spočítáte. Hned první den jsem ho vzala na procházku. Tam to šlo, nadšeně táhl, nějaké "k noze" zcela bezúspěšné, jen jsem zkoušela. Reakce na "sedni" aspoň nějaká. Chtěla jsem udělat nějaké fotečky, nevadilo mu být uvázaný, hned si lehal - patrně zvyk. Cesta zpět však byla spíš přískoky, pes si chtěl evidentně hrát a tahal vodítko tak vehementně, že byl kumšt ho dostat zpátky. Nerada dělám předčasné závěry, tady jsem však na "majitele", který ho patrně "zapomněl" u supermarketu, nadávala jako špaček.

Snášenlivost s jinými pejsky zjistíme až po čase, kočky nemáme vyzkoušeny u žádného našeho svěřence. Zatím mohu jen říct, že na piškot si i lehne na záda a nechá se v boxu krásně hladit. Nevypadá útočně, ostatně pejsci s tímto podílem krve plemene jsou vlastně mazlíci, jen se pokaždé dostanou do rukou nezodpovědného človíčka. Hovořím za ty naše "buly", určitě nehaním slušné majitele!

Pejsek bude po karanténní době naočkován, čipován a samozřejmě k dispozici!!! Máte-li o něj zájem, pouze pište, určitě nyní nejezděte :-(.