Nováčci + Míra

16.04.2020

Přes noc se nám osazenstvo útulku maličko rozrostlo :-). K počítači usedám až mám vše kolem pejsků hotovo, přináším tedy fotografie z dnešního perného dne. Na prvních vidíte Fifinku, holčičku velmi milou, po štěňatech, která má zajištěnu individuální péči. Hledáme POUZE majitele.

Druhý pejsek je na tom o poznání hůř a hned mu byla nasazena antibiotika. Pejsek je čipován, nepodařilo se nám však dohledat kontakt - zkuste, prosím, i vy, třeba budeme mít štěstí:

945000006145730

DĚKUJEME!!!

Míra: protože jsme již pozadu s placením veterinárních faktur, vyžádala jsem si od pana doktora alespoň nějakou částku ke splacení. Dáme tedy do pořádku Míru - 4.2. jsme kastrovali, protože už jsme nevěděli jak psa "zpomalit", uklidnit. Při té příležitosti jsme nechali udělat dalších šest vyšetření... a zase a zase dávali do pořádku srst... za jednoho pejska to nebylo opravdu málo peněz. Kolikrát už za ty dva roky... Strašně ráda bych poděkovala především panu V. Mihalíkovi, ale také dalším (Mičová, Svobodová, Bilík) - finanční příspěvky jsou jako dar z nebes, bez vás bychom tohle všechno s Mírou nemohli podniknout. Přitom by stačilo, aby pes změnil prostředí a nic z toho by nebylo nutné dělat. Zájemce je však v nedohlednu a já nevím, jak dlouho to dál zvládneme. Míra nemůže být stále v karanténě a dát jej do psince by znamenalo nejen jeho rapidní propad, ale také jako vyhodit všechny peníze, které do něj cpeme, do kanálu. Pomozte nám, prosím, Mírovi najít jiné bydlení (ideálně), či alespoň finančně pomoci v dalších měsících. Moc děkujeme.

P.S. Spoustu Mírových foteček najdete v březnových aktualitách (přesněji 4.,8., 30.3.)