Mikulovská VĚŽ

07.01.2022

Tak to je ona! Udělala mi takovou soukromou radost!:-)

Kdo nás sleduje a čte naše řádky pravidelně, ví, že jsem slíbila jedno extra poděkování. Protože přišlo právě v době, kdy jsem zase byla nucena počítat, přemítat, co a jak dál... a já již opravdu dlouho toužila po velikánské kapacitě dat na našem webu. Fb stránky sice jedou, fungují, díkybohu za naši Lenku :-), ale věci tam vyskakují chaoticky, není to přehledné a hlavně ucelené. A my už víme, za těch deset let provozu, že nejen suverénně největší počet, ale hlavně SPOLEHLIVÍ osvojitelé pejsků přichází prostě z webu. Kdo chce psa, zajímá se, ČTE. A na webu je všechno. A když mi přijde mail, který má hlavu i patu, začíná oslovením a končí podpisem, to je první známka spolehlivého majitele. Neschovává se za přezdívku, neptá se nesmyslně, protože již díky informacím z webu ví. A takový človíček mi psa ještě nikdy nevrátil:-). 

Zpátky k akci VĚŽ:-) Proč věž? Protože právě tam se povedlo vybrat krásný obnos na náš útulek a já straně moc děkuji paní Petře Mihalíkové za zaslaných deset tisíc korun na náš účet - já jsem si ta data koupila!!!! juchúúú :-) 

p.s. jinak byste tak kompletní nabídku pejsků neviděli pohromadě! a ještě chci přidat zbývající "množírňáky" ....jenom prodloužit čas se prostě za žádné peníze světa nedá ... (a spát fakt musíme)