MěSOŠ Klobouky u Brna

22.12.2023

To mě tak jednou mile překvapil telefonát paní Křížové. 

Oznámila mi, že výtěžek  letošního charitativního bazárku na podporu psích útulků rádi zašlou na naši adresu. Kdo nás znáte, víte, že dětské (tedy padon, tady již hovoříme o studentech! :-) ) akce vítáme, a organizátorům za ně děkujeme, neb tvarování charakteru je prostě velmi důležité a z dobře vedených dětí či studentů rostou skvělé osobnosti. 

Na náš útulkový účet byla připsána částka 12 426,00 Kč. Finanční příspěvek je pro každé zařízení našeho typu vždy nejideálnější pomoc. Jen sami provozovatelé vědí co, kde, hlavně kdy a za kolik pořídit. Vědí, že vedení útulku je běh na dlouhou trať a je třeba počítat s výdaji, o kterých mnohdy i oni sami jen tuší, že mohou nastat. Krizové scénáře jsou jedna věc, všeobecné zdražování pak holá skutečnost, která se nevyhne nikomu. A my jsme za VŠECHNY naše podporovatele neskonale vděční, to mi věřte. 

Milým studentům jsem přes paní Křížovou tlumočila pozvání do našeho útulku během příznivějších jarním měsíců a tak se budeme těšit, že se s nimi uvidíme i osobně. 

Ještě jednou srdečně děkujeme a zdravíme všechny dobré lidičky z MěSOŠ Klobouky u Brna.