Máme dva nováčky

23.05.2020

Naše řady rozšířili dva nováčci. První dostal jméno Kamilek - proč asi? :-), mladší vydání našeho Kamila, vychrtliny, kterou dala dohromady až kompletní změna prostředí a zlaté ruce Verunky z Útulkujinak. V některé z dalších aktualit Vám přidám i poslední fotky Kamila - Kaira z nového domova. Nyní však ke Kamilkovi - štěněcí srst napovídá, že chlapci bude sotva rok. Jeho chování je až extrémně přítulné, jinými slovy - Kamilka ze sebe nemůžete setřást, vyfotit jej v klidu je fakt fuška. No a vychrtlý je už nyní, takže se budeme modlit, aby se našel opět nějaký úžasný majitel, který pejska dokáže zvládnout a hlavně - nebude v kotci!!!

Druhá fenečka, Máša, je pětiletá hodná holka, která v bytě ničí zařízení, na zahrádce či dvorečku jí ale určitě bude moc hezky - bude-li mít ke všemu ještě svoji paní, babičku (třeba) stále nablízku, bude skvělá společnice a laskavé zacházení s láskou oplácet. Nenechte se odradit jejím kapku strašidelným zjevem, my ji dáme do pořádku, celkově, nebojte se! 

Máte-li zájem o některého z nováčků, ozvěte se nejdříve za 14 dnů. K jiným našim svěřencům, které najdete v kategorii "opuštěná zvířata" (prosím! nikoliv archiv!) mi můžete napsat kdykoliv, ráda se vám budu věnovat :-)