Krásný, milý, zlatý…prostě REX

25.04.2021

K tomuto zlatíčku bych mohla klidně překopírovat text, který jsem zveřejnila k Danovi. Pejskovi, který tvoří s Rexem od malička nerozlučný pár. Ani mohutné sdílení na FB však Danovi nepomohlo najít nového majitele (neozval se jediný!), tak mohu jen doufat, že Rex se svou krásnou hřívou lva bude mít více štěstí. Však ono se jim zadaří😊, z letité praxe víme, že majitelé našich svěřenců se rekrutují z 90% mimo sociální sítě. Takže pojďme na to:

Rex je pětiletý kříženec německého ovčáka. Z povahy tohoto skvělého plemene má však opravdu vše. Rád a ochotně se učí, velmi rychle chápe a domnívám se, že by s ním šlo úplně skvěle provozovat některou "hrací" psí disciplínu - agility, tanec se psem... Ráda jej svěřím do rodiny, na kterou nekladu žádné specifické nároky. Klidně k dětem, i mladším, aktivní rodině k výletům, výšlapům, starší slečna s ním udělá terno v jakékoliv teenegerské skupince😊... a Rex bude na vrcholu blaha z tolika pozornosti. Spokojený ale bude i u důchodců na dvorečku, zahrádce, ideálně s přístupem dovnitř. Snídat v kuchyni je sen všech hafanů, nemám pravdu?

Rex nemá problém s chůzí na vodítku, v útulku nemá žádného psího nepřítele (tedy naši Pavlíci by sežrali každého, hmm). Je kompletně proočkován, čipován, není kastrován. Jak by šel dohromady jeho život s kočkou netuším, v útulku k sobě nikdy nepřijdou do kontaktu. Rex je ale božan, odhaduji, že by s ní i žral z jedné misky.

Oproti "bráchovi" Danovi si Rex svůj kotec značí. Ovšem minimálně, svou potřebu většinou vykoná venku, zařízení kotce neničí, deky netrhá. I v jídle je malinko odlišný - není takový hltač misek jako Dan, dává si načas, zbytky ale nenechá. Krmíme velmi kvalitními granulemi, třikrát týdně mají navíc všichni naši pejskové "masové hody". A to Rex miluje! Samozřejmě vše s rozumem, Rex je stejně jako všichni naši svěřenci udržován ve výborné kondici. Dennodenní pohyb tomu pomáhá, naše obří výběhy nám leckterý útulek závidí 😊

Pro více fotografií překlikněte na náš FB a my velice děkujeme za úžasnou spolupráci s pražskými fotografy. Na FB si je lehce najdete: https://www.facebook.com/FotimespoluMDPhotography

A ještě přidávám - zájemci, kontaktujte nás na útulkovém mailu či sms, nikoliv na FB! Děkujeme za pochopení😊

723 040 495

utulekbreclavbulhary@seznam.cz