Ke knihám…. + SOS

17.10.2020

Do útulku stále nesmím. Nejen díky karanténě, covid s námi pěkně točí, prevít... ☹ a naše zlatá Hana úpěnlivě volá SOS - NEMÁME VŮBEC ŽÁDNÉ granule Nuova Fattoria!!! Ano, to jsou ty "křupínky" na které se střádají peníze, aby se nakoupila (na útulek se slevou!!) celá paleta. Protože pytel stojí tisícovku. Když objednám celou paletu, já, jako útulek, máme toho víc. Protože nevěřím, že dáme dohromady obratem částku na celou objednávku, prosím - kdybyste mohli, pošlete nám aspoň pár pytlů. Zimy už jsou večer nepříjemné a i když psům dáme do boudiček čtyři deky (máme dost!) musí být v prvé řadě době nakrmeni. To je alfa omega našeho studeného útulku. Klid a dobré krmivo. Materiální nouzí netrpíme, ale již dlouho se potýkáme s nedostatkem financí na provoz samotný - s granulemi jste nám, díkyBohu, zatím vždycky pomohli.

Odkaz na křupínkové granule najdete na našem webu v záložce SOS - děkujeme Vám!!

https://www.utulekbreclavbulhary.cz/sos/

A pak tady mám pár informací ke knihám, vánočním dárečkům. Ptáte se mne, co, kde,jak.... Takže vám sem vložím text, který jsem sama obdržela. Víc zatím totiž opravdu nevím.

Dobrý den přátelé a milovníci zvířat,

srdečně vás zdravím.

Předpokládám, že již máte zveřejněnou nabídku knížky Tlapky hvězd.

Posílám vám odpovědi na otázky, které nám kladete:

1. Kdy se k vám kniha dostane?

- Z vydavatelství se k nám dostane po 10.listopadu. Uděláme vše, abyste ji měli u vás do 20.listopadu a měli tak čas knihy rozeslat zájemcům.

2. Jak bude probíhat platba za tisk?

- Po 25. říjnu, kdy končí nabídka si sečtete počet prodaných výtisků. Všechny zájemce požádáte o platbu. Pak nám na účet do 5.listopadu zašlete 50 kč x počet objednaných knih. My vám pak v balíku zašleme fakturu na tuto částku.

3. Kdo zaplatí poštovné za odeslání knih?

- Pokud si knihy nevyzvednete osobně v Prostějově, zašleme vám je poštou. Částka dle tarifu České pošty vám bude přičtena a bude též zapsána na faktuře.

4. Kdo všechno poskytl do knihy rozhovor?

- Tak tedy zde máte kompletní seznam osobností, kterým není lhostejný život zvířátek a rádi tento projekt podpořili:

Naďa Chroboková- Tomicová, Petra Černocká, Helena Vondráčková, Eva Hacurová, Ondřej Volejník, Zdeněk Troška, Daniel Hůlka, Martina Randová, Leona Machálková, Josef Carda, Václav Vydra, Věra Martinová, Veronika Čermák Macková, Sandra Pogodová, Anna Slováčková, Vilém Čok, Tereza Bebarová, Láďa Kerndl.

Během dneška budeme oslovovat další útulky s nabídkou. Je možné, že i vám dojde opět nabídka. Prosím, berte ji jako bezpředmětnou a omlouvám se za komplikace.

Děkuji a přeji hezký den!

Jana Seifriedová