Jste ÚŽASNÍ!!

04.09.2021

Moji milí, nevím, jak všem poděkovat. Když jsem psala prosbičku o deky, prostěradla a povlečení, měli jsme téměř druhý den u branky balíčky a balíky. Děkuji Vám všem neznámým, kteří jste nám dali věci i čisté a krásně voňavé (ani netušíte, jaký je to balzám pro naše otupělé čichové buňky, milionkrát desinfikované ruce, ten pocit, když si s čistým svědomím při práci můžete osušit zpocený obličej... a co teprve pro pejsky! Jak se v tom hned "vytřou" - než vezmu do ruky mobil, už zase poskakují kolem mě), děkuji paní Haně, která nám navezla najednou požehnaně pytlů (jen tam PROSÍM nedávejte peřiny a péřové spacáky!! - už takto sháníme víno pro popeláře kde se dá....), mnohokrát děkuji naší skvělé Klaudince, která lidi objíždí, trpělivě vysvětluje proč tohle ano a tohle ne, děkuji všem, kteří poslali i desinfekci, mýdlo či balsám pro nás a děkuji laskavé paní, která nám darovala ten nejlepší sirupek, který jsme kdy pili!!

Děkuji také mimořádně obětavé Danielce, která se ujala mateřských povinností kolem našich koťátek a tím nám ušetřila spoustu drahocenného času. Protože u nás se už víc jak týden piluje, vrtá, řeže, nýtuje, oplocuje a samozřejmě neustále pracuje s veterinárním lékařem-díkyBohu za jeho skvělou volbu již před lety. Nářadí se válí na místech, kde byste to vůbec nečekali, bedna s pipetama je téměř prázdná, samozřejmě vrčí i sekačka - ta potvora tráva roste a roste, nebere ohled. Pracujeme ve dvou nonstop, pomáhá naše milá stážistka Kačka a půl človíčka 😊 - ano, i Anička podává drátky a uklízí zbytky nýtů. A naši stálí venčitelé už mají klíče na krku, ti vědí, znají. My k brance fakt lítat nestíháme.

Děkuji vám všem za trpělivost a věřte, že jakmile to bude možné, napíši víc. Ještě tak týden a máme vše pod kontrolou, zatím jezdíme domů do svých postýlek nebetyčně vyčerpaní po dvanáctihodinové "šichtě". Ale když vidíte ty proměny!...hmm, není krásnější práce na světě.