JIM je fantastický!!!

22.02.2020

Jim se nám vyspinkal do růžova, a tak jsem se dnes vrhla do focení. Jsem z toho psa úplně nadšená, je boží!!! Ale... je starý. Lidičky zlatí, jestli se mezi vámi najde někdo, kdo by si tenhle psí zázrak vzal na dožití domů, do domku se zahradou, budu mu nesmírně vděčná. Celý svůj život prožil jen se svým pánem, nic moc jiná společnost (neptejte se na kočky, to fakt nevím... ale jeho pohyblivost už mu nedovolí kočky prohánět, takže klidně i k nim), potřebuje hlavně sociální kontakt, svého člověka.

Převážet pejska na druhý konec světa už jistě není možné, ale i kdyby žil v Karlových Varech, zajedu si jej z Břeclavi pohladit. Dnes jsem dlouze hovořila s paní, které Jim patří. Budeme mu hledat nový domov všichni, snad nějaká "ovčácká duše" ocení jeho charakter. Je milý, kontaktní, úplatný, pořád leze do kapsy :-), pěkně šlape na vodítku. Než se však rozejde, chvíli mu to trvá, svůj věk nezapře ani omylem. Kyčle nejdou "opravit", prostata také ne. Vyprázdnit se mu chvíli trvá, zažívání je však v pořádku. Na FB můžete vidět pár kratičkých videí chůze, důležité je však říct, že to už byl pěkně "rozchozený". A kdybyste viděli, jak byl rád, že si s ním hrajeme! Dědoušek milý... očička mu jen svítila!

Po procházce následovalo česání, opět bez problémů. Motaly jsme se dnes kolem něj jen samé holky, zítra mu budou dělat společnost pro změnu jen muži, tak uvidíme... ze zkušenosti však vím, že i pejskové si "své lidi" vybírají, hledáme tedy laskavého člověka s ovčáckou duší a srdíčkem, kterému bude dělat radost sdílet s Jimem společné chvíle. Vůbec to nemusí být žádný sportovec, klidně důchodce, aby se jim hezky sedělo spolu pod jabloní :-).