Jak DALIMIL ke štěstí přišel

22.01.2021

Jistě jste již zvědavi, jak pokračuje příběh pejska, který byl v katastrofálním stavu vyhozen a ponechán na pospas osudu ve větrolamu. Nemohl odejít, plstnatou srstí mu byl zcela znemožněn pohyb. Po sedmnácti dnech v útulku je všechno jinak- kdyby ten kluk mohl mluvit! Vyzařuje z něj takové psí štěstí! Dnes už bych mu dala jiné jméno: SMAJLÍK😊

Stále dobře naladěn, na procházky s ním chodím na volno, nehne se ode mne. Žere jako kyselina! Hovínka ukázková. S ostatními pejsky vychází skvěle, není dominantní, je to mazlík. Vyfotit ho je kumšt, aby mi nelezl pod ruce, musela jsem si ho i na gauči uvázat. Má za sebou první očkování a už známe i termín operace - 27.1. - držte nám, a hlavně jemu pěsti a můžete-li se podílet finančně, moc nám to pomůže. Číslo účtu vidíte na titulní stránce našich webových stránek. DĚKUJEME!!

p.s. proč není pejsek v nabídce? Protože lidičky neumí číst😊. Mám-li na příjmu nového pejska, zveřejňuji jej ihned pro rychlé nalezení majitelem. U Daloška je to jinak. I kdyby se majitel našel, psa bych mu nedala. Postupovala bych stejně jako kdysi u ŠokŠona - podala trestní oznámení. A ti, kteří číst umí, vědí, že zvíře z karantény nelze zamluvit.