Hlídáme pejsky

21.07.2020

Ne snad, že bychom měli málo práce! Ale v současné situaci je to naše záchrana. Útulkáčků je málo (chválabohu!), a protože jsme soukromníci, kteří si útulek pronajímají, musíme provoz financovat jak se dá. Strašně moc chci poděkovat všem, kteří k naší výzvě o pomoc nebyli lhostejní (poděkování chystám jako samostatnou novinku), scházejí se nám čistící prostředky i papání pro Míru, na účtu přistála finanční pomoc, díky které mohu zaplatit veterinu (nebude toho málo, Pavlík napadl Foxlíka), vaše pomoc je prostě jako záchranný kruh.

A práce je letos fakt nekonečná - protože se nám konečně podařilo umístit dva největší hraboše (Ben a Kámoš), dáváme do pořádku výběhy. Sečení trávy je bojovka, celou dobu zachraňujete vlastní kotníky! A tak na jedné straně se hlína odryje, naloží na kolečka a převáží na druhý konec kde jsou díry, že se do nich já schovám! A při tom všem nám asistují pejskové, které máme na hlídání. Procházka na vodítku jim není vzácná jako útulkáčům,(ti také netrpí!!mají své stálé vodiče!), ale schází jim jejich milovaní páníci, rekreují se tedy s námi pracovně😊 a některým extra rozmazleným pomáhá naše Anička. Justýna zdraví!!

Na návštěvu se přijel ukázat i Harry (naše FB Lenka bude ráááda! Že jo?), který byl umístěn společně se Šošonem (vzpomínáte? to byla tehdy kauza!). Mají úplně suprovní rodinu, a přijeli domluvit hlídání pro Šóšu. Když jsem viděla komfortní klícku v úplně čisťounkém autě, neodolala jsem a fotila. Naše autíčko tiše závidělo! 😊