H I L L S!!! ZÁCHRANA!

02.12.2021

V minulém příspěvku jsem na našich FB stránkách děkovala všem hodným dárcům, kteří nás vytáhli z bryndy s placením listopadové veteriny - která je samozřejmě u šedesáti psů (v šílených stavech) v jiných relacích než běžně u našich deseti (plus stále dva tornádoví a neudatelní).

V tomto příspěvku bych však chtěla do nebes velebit naše milé sponzory z Hillsu. Víte, já vlastně ani nevím, co všechno obnáší pojem "generální sponzor" ...evokuje to ve mně myšlenku, že je to někdo, bez koho byste prostě nemohli fungovat - byť nakupujete jako diví i další dvě značky. A táhnete celý PROVOZ.

A to přesně v našich podmínkách HILLS splňuje. Dává nám pevný základ, tedy především kvalitní základ. A jak jsem již několikrát v různých příspěvcích psala: naši svěřenci potřebují dvě věci: klid a TOP stravu. Kolikrát jsem si již vyslechla, jak jsem nevděčná, že nechci "kvalitní" pytel z tesca za tři stovky...ne, ne, neláteřím zde, naopak zpívám radostí nad někým, kdo ví, kdo přijede, projde, nezpochybňuje, protože vidí... třeba i pan finanční ředitel už u nás také skládal krabice do garáže 😊

Moji milí "H I L L S Á C I", zdraví Vás všech dvěstěčtyřicet tlapek a my společně s nimi kříčíme jedno velké sborové DÍKY!!