DAN

18.04.2021

Představujeme Vám po dvou měsících opět Dana, překrásného čtyřletého ovčáka. Je to pejsek, který k nám přišel z domácí péče staré babičky, hodný a nezkažený, ale tak trošku vyrostl "jako dříví v lese" . Lehce jsme si s ním pohráli... a je to pejsek jako víno! Zraje 😊 Strašlivě by se chtěl zavděčit, svému pánovi by snesl modré z nebe, jak touží po tom, být nápomocen, vykonat každý povel, ukrást si každou minutu času a nevědět co dřív, aby vyjádřil svou radost a vděk.

Chůze na vodítku již není problém, napřed hezky vyběhat, poznačit každé stéblo a jak rád pak zpomalí a mazlí se😊. U nás v útulku nemá žádného čtyřnohého nepřítele, jak by to šlo dohromady s kočkou nevíme, nemáme kde vyzkoušet. Až na jednu epizodu s hovězími žebry je Dan velmi čistotný pes, zařízení kotce nedemoluje, deky neničí. Rád spí v boudě vystlané dřevitou vlnou a taky nesmím zapomenout, že hrozně rád baští! Všechno....Krmíme kvalitními granulemi a třikrát týdně mají všichni pejskové syrové maso, pouze odřezky svaloviny.

Dan je aktivní pes. Hodil by se do rodiny, která mu zajistí nejen možnost volného výběhu s přístupem do domu, ale vezme jej i na dlouhé procházky, výlety, Dan vás bude ochotně a rád následovat kamkoliv. Vaši zahradu ohlídá, ovšem nečekejte tvrdého obranáře. Svou velikostí však jistě nezvaného návštěvníka odradí. Může do rodinky s odrostlými dětmi, ale spokojený bude i u důchodců. Je kompletně proočkován, čipován, kastrovaný není.

Pro více fotografií překlikněte na náš FB 😊 a my velice děkujeme za hezkou spolupráci s pražskými fotografy! Jejich další práci budeme představovat postupně 😊