DALIMIL

08.01.2021

Přináším nejnovější zprávy😊

Paní Kadlecová k nám jezdí jako dvorní kadeřnice již tááák dlouho... jsem si dneska uvědomila při pohledu na její vždy doprovázející vnučku Nicol. Už to není ta malá holčička, která si často hrála s koťátky. Vyloupla se z ní krásná slečna, které mohu svěřit na hodinovou procházku i nezbedného tahouna a skokana Denyho či samorosta Míru. Ano, každého víc jak na hodinu - protože přesně takovou dobu jsme s paní Kadlecovou "ležely" na Daloškovi.

Byly to galeje. Sotva jinak zcela hodný pejsek uslyšel strojek u svých uší či nohou, kousal jako bláznivý. Neměla jsem jej přispaného sedativy a tak to muselo jít jen s náhubkem a přesvědčovací metodou. Kdybyste viděli ten Daliho "podvozek", fakt hrůza. Ale našly jsme kupodivu všechny tělní otvory😊 a konstatovaly několik zánětů, zahnisaná zapařená varlata, drápy jako orel...inu, pejsek je dnešním dnem s antibiotiky a další opatření se bude provádět již ve veterinární ordinaci pod sedací.

Ale přátelé, STRAŠNĚ se mu muselo ulevit a představte si - chodí!! Kratičká videa (včetně venčení Míry) můžete shlédnout na našem FB. A za Vaše příspěvky Vám strašně moc děkujeme! Jen dnešní příprava již jich část zhltla, i když to není vidět, penízky se jen kutálejí (a to pozor - paní Kadlecová stříhá a jezdí zdarma!)- např. vytopit náš provizorní kadeřnický salon stálo celou PB bombu, tohle by elektrika v našem útulku nezvládla. Najdou-li se další dobré duše, budeme moc rádi - pro jistotu uvádím rovnou č.účtu : 107-1519910267/0100

DĚKUJEME!!