Bulhar EDA - luxusní!

24.02.2023

Každý útulek se snaží své psy udat co nejlépe, o tom žádná. Neskromně si dovolím říci, že se nám daří a moc ráda zveřejňuji včerejší psaníčko jednoho našeho bývalého svěřence:-). Měl z pekla štěstí, ve svém věku, a já nepřestávám děkovat jeho výborné majitelce :-) - díky!


Krásný čtvrtek přeji všem dvounožcům i čtyřnožcům!
Nevím, jestli mě ještě poznáte, protože zub času z mojí zlaté hlavy udělal bílou a já jsem jaksi zvážnel. Včera jsem oslavil svoje třetí výročí v novém doma.. ano, jsem to já, Timik - původně Eda!
Žiju si tu parádně, i když poslední rok mi dal zabrat. Moje skóre je mínus dva zuby, jeden obrovskej zlobivej žlučník a na druhou stranu mi přibyla artróza a Bechtěrev. Ale taky spousta elánu, venku lítám přes všechny diagnózy jak čamrda a vesele využívám toho, že si myslej že neslyším :D trochu si to u mě totiž rozházeli, přinesli si domů mimino.. jenže ne psí, ale jejich, lidský. Jako kdybych jim nestačil já! A to se teda fakt nedá neslyšet. Jenže já jsem fikanej, přemýšlel jsem kam se vždycky chodí ráno schovat páníček a nenápadně jsem proklouznul taky. Lidi tam je klid! I snídani často oželim, jen abych to stihl a mohl až do oběda zařezávat u něj pod stolem kde pořád něco ťuká do počítače.
Zevlování po ulicích bylo sice zábavný, ale stáří má člověk a (pes teprve) prožít důstojně :)
Mějte se všichni báječně a buďte na sebe hodný!
Plno pozdravů posílá Timeček s paničkou