BŘEZEN

29.02.2020

Máme za sebou první dva měsíce nového roku. Udělali jsme velký kus práce, průběžně Vás informuji, přidávám aktuality poměrně často. Dnešní den byl vycházkový, fotili jsme - máte se na co těšit v dalších zprávičkách :-) Dnes pouze vkládám nový přírůstek, pejska miloučkého, hledáme majitele. Nenajde-li se, pište si o něj prosím až po karanténě! Tj.za 14 dnů.

A samozřejmě upřesňuji venčící dobu na měsíc březen. Dovoluji si upozornit na úpravu provozního řádu - od 1.3.2020 budou návštěvní dny pondělí, středa a sobota, vždy od 13,00 do 15,00 hod. Změny budou jako doposud VŽDY uvedeny na webových stránkách. I já o víkendech funguji jako matka, ale nebojte se, ošizeni pejskové nebudou nikdy :-). I nadále umožňujeme venčení, s malou změnou - před zapůjčením pejska si vyplníte Prohlášení o podmínkách venčení psů. A venčí se vždy po dohodě. Své dotazy, prosím, nepište na FB, ale vždy mě osobně do mailu. Děkuji za pochopení a přeji vám všem příjemný zbytek víkendu!

V březnu musíme z provozních důvodů zaměnit pár sobot za neděle. Chcete-li nás tedy navštívit, věnujte pozornost následujícímu:

Sobota + neděle - 7.3. + 8.3.

Neděle - 15.3.

Neděle - 22.3.

Všechna pondělí a středy zůstávají bez omezení.