Bětuška a Klíďa

31.05.2023

Poslední dva pejskové z množírny, kterou jsme v březnu začali nabízet. Klíďa byl přitom jeden z těch nejkontaktnějších! Dnes již extra čilý a veselý pejsek, čistotný, bezproblémový – a štěstíčko se na něj ještě neusmálo. Krásně přibral a je hezky ovladatelný. Kdyby Vám snad padl do oka, neváhejte si pročíst jeho osobní list na našich webových stránkách ( Kliďas je jeho oficiální jméno) a domluvte si u nás návštěvu s procházkou.

Královna Matka, alias Bětuška, byla naopak od začátku kapku oříšek. Velmi si cením pomoci naší tety Hugouškové, jen díky ní je dnes Bětuška ten nejpříjemnější pejsek na procházky. Ostražitost jí však zůstane již asi napořád. Klidně bychom ji mohli přejmenovat na Neviditelnou. Ven z boudečky vyleze jedině v případě, že opravdu nikdo není v dohledu, i já ji vidím jen výjimečně. K misce si přijde až když neslyší rachotit krmící vozík. Potřebovala by do domácnosti, kde budou mít pro její minulost pochopení a pomaličku krůček za krůčkem jí ukážou, jaká jsou krásná místa všude kolem a že opustit skrýš je báječný pocit. Domov, kde bude cítit bezpečí…. Nepůjde to hned, ale věřím, že půjde 😊

I Bětuška má na našich webových stránkách svůj list (Královna Matka je její oficiální jméno), pročtěte si, prosím, všechny informace. Oba pejskové spadají do tzv.kategorie "státních psů" , jejich režim vydání je tedy jiný než u psů "našich" . No a pak už jen volejte, lépe pište, domluvíme si návštěvu s procházkou.