Tajný Agent

  • Pes
  • Kříženec
  • Evidenční číslo 8/23
  • Tajný Agent (2roky)
  • 16.1.2023 UZSVM Hodonín

PROSÍM DOČTĚTE TEXT AŽ DO KONCE!! – DŮLEŽITÉ!!

Tajný Agent dostal jméno podle toho, že ho dobrých 14 dnů nikdo nezahlédl! 😊 ono ani dnes, kdy už ho jakž takž vyháním do výběhu, se neukazuje. Mladé hezké zvíře postiženo prostředím a podmínkami, ve kterých žil. A ty vážně nebyly žádný ráj na zemi. Dodnes se nám jej nepodařilo dostat na procházku, jako jediného z celé množírny. Násilí v útulku nepoužíváme, chceme mít pejsky co nejvíce ve stavu pohodovém, kdy mohou důvěřovat nám a neschovávat se před zájemci. K tomuto pejskovi bych si představovala podobnou rodinku, jaká si kdysi brala psa jménem Terorista z první množírny. Trpělivá mladá dvojice, která z celkově nezvladatelného psa udělala postelové zlatíčko. Vážně, byli u nás na návštěvě! Tím nechci říct, že odmítáme maminky na mateřské či dědečky rybáře. Když se chce, je vůle, trpělivost, někdy i zarputilost, ale nezbytná láska a pochopení, jde to. Takže náš "Tajňák" je taková výzva!! 😊 Kdo o něj projeví zájem, porosím o dodržení následujícího: (pozn. nové domovy prověřujeme nejen my, ale i státní úředníci)

Zvíře patří do kategorie tzv. "státních psů". Jak tedy postupovat při jejich adopci? Čtěte pozorně, prosím!

Přijedete k nám, já si zapíši Vaše údaje a obratem je předám do HODONÍNA! paní Dubské z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM). Paní Dubská připraví smlouvu a sama Vás vyzve (na telefon, který mi nahlásíte) k podepsání smlouvy. Vy pojedete do HODONÍNA smlouvu podepsat a teprve potom k nám do útulku pro zvíře (zvířata). Samozřejmě, že PO podpisu smlouvy se také spojíte se mnou (v útulku se střídám s manželem a pejsky vydávám pouze já!) a domluvíme si DEN a HODINU předání. V útulku nebydlíme – nikdy nejezděte naslepo.

Jste zdaleka? Vybrali jste si pejska jen na základě fotografie a kratičkého popisku? V tom případě mi zavolejte (když neberu, neslyším mobil přes psy – piště tedy SMS - zavolám zpět až budu mít volné ruce). Vysvětlím další postup, všem nám jde o stejnou věc: dostat pejsky do skvělých domovů k milujícím rodinám 😊