Sumi

  • Fena
  • Kříženka
  • Evidenční číslo 3/23
  • Suri (3měsíce)
  • 11.1.2023 UZSVM Hodonín

PROSÍM DOČTĚTE TEXT AŽ DO KONCE!! – DŮLEŽITÉ!!

Suri je fenečka, která k nám přijela spolu se čtyřmi sourozenci a maminkou, odchycena v tzn. množírně (nikoliv množení za účelem zisku, ale nekontrolovaný, neřízený chov postiženého člověka). Nevíme, kdy se narodila a ani kdo je jejím tatínkem. Odhad velikosti bych v dospělosti tipovala na maličko větší, než je maminka – najdete ji u nás v nabídce jako Královna Matka 2/23 – a videa z jejích procházek můžete omrknout na našich Fb stránkách. Zkrátka bude to takový menší střední pejsek, ani čivava, ani kokršpaněl.

Surinka je nyní velikostně něco mezi Sárou a Simírkem. Z legrace jí říkám Xena bojovnice, protože tahle holka dávala co proto svým sourozencům. Dneska je sama v kotečku a ven chodí s bráškou, ve výběhu není třeba se handrkovat o kus žvance – protože ten si Suri pohlídat umí😊. Bude to zlatíčko, jenom jí musíte dát trochu času a pořád mít na paměti, že se narodila v opravdu ošklivých podmínkách a bála se i vlastního stínu. Dneska chodí i na vodítku, samozřejmě to musíte doma dopilovat, ale to ostatně u štěněte není nic neobvyklého. Štěňat je v útulcích málo, proto se domnívám, že zájem o Surinku bude obrovský – proto čtěte pozorně následující řádky. (pozn. nové domovy prověřujeme nejen my, ale i státní úředníci)

Zvíře patří do kategorie tzv. "státních psů". Jak tedy postupovat při jejich adopci? Čtěte pozorně, prosím!

Přijedete k nám, já si zapíši Vaše údaje a obratem je předám do HODONÍNA! paní Dubské z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM). Paní Dubská připraví smlouvu a sama Vás vyzve (na telefon, který mi nahlásíte) k podepsání smlouvy. Vy pojedete do HODONÍNA smlouvu podepsat a teprve potom k nám do útulku pro zvíře (zvířata). Samozřejmě, že PO podpisu smlouvy se také spojíte se mnou (v útulku se střídám s manželem a pejsky vydávám pouze já!) a domluvíme si DEN a HODINU předání. V útulku nebydlíme – nikdy nejezděte naslepo.

Jste zdaleka? Vybrali jste si pejska jen na základě fotografie a kratičkého popisku? V tom případě mi zavolejte (když neberu, neslyším mobil přes psy – piště tedy SMS - zavolám zpět až budu mít volné ruce). Vysvětlím další postup, všem nám jde o stejnou věc: dostat pejsky do skvělých domovů k milujícím rodinám 😊