Starouš

  • Pes
  • Kříženec
  • Evidenční číslo 132/21
  • Starouš (10 let)

Jediný staroušek z našich nových pejsků. Nepotřebuje již nic moc... svůj prostor, kde jej nikdo nebude rušit, pelíšek a plnou misku - žere jako mladý kluk! S chutí😊 Jinak je to velice skromné zvíře, ze svého domečku si vyjde ven jenom na vykonání potřeby a když se blíží doba krmení. Nemá žádný zdravotní problém, budeme rádi, když se najde dobrá duše, která mu umožní důstojné stáří, bude jistě velmi vděčný !

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Zvířata patří do kategorie tzv. "státních psů". Jak tedy postupovat při jejich adopci? Čtěte pozorně, prosím!

Přijedete k nám, já si zapíši Vaše údaje a obratem je předám do HODONÍNA! paní Dubské z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM). Paní Dubská připraví smlouvu a sama Vás vyzve (na telefon, který mi nahlásíte) k podepsání smlouvy. Vy pojedete do HODONÍNA smlouvu podepsat a teprve potom k nám do útulku pro zvíře (zvířata). Samozřejmě, že po podpisu smlouvy se také spojíte se mnou (v útulku se střídám s manželem a pejsky vydávám pouze já!) a domluvíme si den a hodinu předání. V útulku nebydlíme - nikdy nejezděte naslepo.

Jste zdaleka? Vybrali jste si pejska jen na základě fotografie a kratičkého popisku? V tom případě mi zavolejte (když neberu, neslyším mobil přes psy - piště tedy SMS - zavolám zpět až budu mít volné ruce). Vysvětlím další postup, všem nám jde o stejnou věc: dostat pejsky do skvělých domovů k milujícím rodinám 😊