Simi (Simír)

  • Pes
  • Kříženec
  • Evidenční číslo 5/23
  • Simi (3měsíce)
  • 11.1.2023 UZSVM Hodonín

Simírek je již rezervován!!PROSÍM DOČTĚTE TEXT AŽ DO KONCE!! – DŮLEŽITÉ!!

Simi je maličký střapatý kluk, po počátečním strachu, nesmírné bázlivosti už není ani vidu ani slechu. Je z pěti štěňat, maminku u nás můžete vidět (Královna matka se jmenuje😊 ) a byl šikanován svými sestřičkami. Nyní sídlí ve vlastním kotečku a do výběhu chodí se setřičkou, tam se o kus žvance netřeba přetahovat.

Jeho datum narození neznáme, stejně tak nevíme, kdo je tatínkem, zvířata žila v šíleném prostředí. U nás se mu dostává péče, jakou nikdo z jeho příbuzných nikdy nepoznal. S chůzí na vodítku budete muset ještě kapičku potrénovat, stejně jako je třeba mít na paměti, že Simi strávil život v množírně a vy pro něj budete zase někdo nový – bude se bát, stejně jako se bál zpočátku i nás. Dnes však společně se svými sestřičkami patří k mým favoritům. Myslím, že o chlapce bude velký zájem, proto prosím postupujte tak, jak popisuji níže: (pozn. nové domovy prověřujeme nejen my, ale i státní úředníci)

Zvíře patří do kategorie tzv. "státních psů". Jak tedy postupovat při jejich adopci? Čtěte pozorně, prosím!

Přijedete k nám, já si zapíši Vaše údaje a obratem je předám do HODONÍNA! paní Dubské z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM). Paní Dubská připraví smlouvu a sama Vás vyzve (na telefon, který mi nahlásíte) k podepsání smlouvy. Vy pojedete do HODONÍNA smlouvu podepsat a teprve potom k nám do útulku pro zvíře (zvířata). Samozřejmě, že PO podpisu smlouvy se také spojíte se mnou (v útulku se střídám s manželem a pejsky vydávám pouze já!) a domluvíme si DEN a HODINU předání. V útulku nebydlíme – nikdy nejezděte naslepo.

Jste zdaleka? Vybrali jste si pejska jen na základě fotografie a kratičkého popisku? V tom případě mi zavolejte (když neberu, neslyším mobil přes psy – piště tedy SMS - zavolám zpět až budu mít volné ruce). Vysvětlím další postup, všem nám jde o stejnou věc: dostat pejsky do skvělých domovů k milujícím rodinám 😊