Sára

  • Fena
  • Kříženka
  • Evidenční číslo 3/23
  • Sára (3měsíce)
  • 11.1.2023 UZSVM Hodonín

Sárinka je již rezervována!!


PROSÍM DOČTĚTE TEXT AŽ DO KONCE!! – DŮLEŽITÉ!!

Sárinka je fenečka, která k nám přijela spolu se čtyřmi sourozenci a maminkou, odchycena v tzn. množírně (nikoliv množení za účelem zisku, ale nekontrolovaný, neřízený chov postiženého člověka). Nevíme, kdy se narodila a ani kdo je jejím tatínkem. Odhad velikosti bych v dospělosti tipovala na maličko větší, než je maminka – najdete ji u nás v nabídce jako Královna Matka 2/23 – a videa z jejích procházek můžete omrknout na našich Fb stránkách. Zkrátka bude to takový menší střední pejsek, ani čivava, ani kokršpaněl.

Sára byla ze všech množírnových pejsků nejkontaktnější. Samozřejmě, že i ona se zkraje schovávala a lezla kamkoliv z dosahu našich rukou, ale byla nejzvědavější a přišla první k misce, pro piškot. Trvalo to, nebylo to za tři dny, a jistě bude i v dalším domově zkraje bázlivá, je stále třeba mít na paměti, že se narodila v opravdu špatných podmínkách. Ovšem potom nebudete litovat, ta holka vám to vynahradí, je báječná!

(pozn. nové domovy prověřujeme nejen my, ale i státní úředníci)

Zvíře patří do kategorie tzv. "státních psů". Jak tedy postupovat při jejich adopci? Čtěte pozorně, prosím!

Přijedete k nám, já si zapíši Vaše údaje a obratem je předám do HODONÍNA! paní Dubské z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM). Paní Dubská připraví smlouvu a sama Vás vyzve (na telefon, který mi nahlásíte) k podepsání smlouvy. Vy pojedete do HODONÍNA smlouvu podepsat a teprve potom k nám do útulku pro zvíře (zvířata). Samozřejmě, že PO podpisu smlouvy se také spojíte se mnou (v útulku se střídám s manželem a pejsky vydávám pouze já!) a domluvíme si DEN a HODINU předání. V útulku nebydlíme – nikdy nejezděte naslepo.

Jste zdaleka? Vybrali jste si pejska jen na základě fotografie a kratičkého popisku? V tom případě mi zavolejte (když neberu, neslyším mobil přes psy – piště tedy SMS - zavolám zpět až budu mít volné ruce). Vysvětlím další postup, všem nám jde o stejnou věc: dostat pejsky do skvělých domovů k milujícím rodinám 😊