Sahara

  • Fena
  • Kříženka
  • Evidenční číslo 10/23
  • Sahara (8-9let)
  • 16.1.2023 UZSVM Hodonín

PROSÍM DOČTĚTE TEXT AŽ DO KONCE!! – DŮLEŽITÉ!!

Saharka je jedna z nejhodnějších a nejmilejších feneček, které jsme kdy v útulku měli. Myslím, že nikdy nepoznala tolik hezkého jako u nás v útulku a tak se nám náležitě odměňuje. Hezky chodí na vodítku, sama kráčí do výběhu a zpátky domů bezpečně pozná své místečko. A jak se mazlí! Je čistotná, což mne dnes a denně udivuje, to u pejska z množírny hned tak nevidíte.

Umím si ji představit u nějaké babičky, která je smutná. Tahle fenka by byla hotový balzám, terapeutka. Dokonce si myslím, že s pravidelným venčením by mohla být s babičkou i v bytě, opět u množírnových věc nevídaná – jasně, máme své svěřence i v bytech, ale jsou to povětšinou mladí majitelé, kteří mají pejska jako dítě 😊 prostě Saharka je báječná fena, máte-li o ni zájem, neváhejte nás kontaktovat – návštěvní hodiny najdete pod souhrnou nabídkou pejsků. A samozřejmě čtěte pozorně následující řádky. (pozn. nové domovy prověřujeme nejen my, ale i státní úředníci)

Zvíře patří do kategorie tzv. "státních psů". Jak tedy postupovat při jejich adopci? Čtěte pozorně, prosím!

Přijedete k nám, já si zapíši Vaše údaje a obratem je předám do HODONÍNA! paní Dubské z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM). Paní Dubská připraví smlouvu a sama Vás vyzve (na telefon, který mi nahlásíte) k podepsání smlouvy. Vy pojedete do HODONÍNA smlouvu podepsat a teprve potom k nám do útulku pro zvíře (zvířata). Samozřejmě, že PO podpisu smlouvy se také spojíte se mnou (v útulku se střídám s manželem a pejsky vydávám pouze já!) a domluvíme si DEN a HODINU předání. V útulku nebydlíme – nikdy nejezděte naslepo.

Jste zdaleka? Vybrali jste si pejska jen na základě fotografie a kratičkého popisku? V tom případě mi zavolejte (když neberu, neslyším mobil přes psy – piště tedy SMS - zavolám zpět až budu mít volné ruce). Vysvětlím další postup, všem nám jde o stejnou věc: dostat pejsky do skvělých domovů k milujícím rodinám 😊