Pes č.31

  • Pes
  • Kříženec
  • Evidenční číslo 90/21
  • Pes č. 31 (4 roky)

Říkáme mu Hlídač. Vše ohlásí, spolehlivě běhá do výběhu a vrací se zpět. Přesně, nikdy nezabloudí jinam. Pejsek je zpočátku velmi bázlivý, nenechá se v klidu chytit, bude potřebovat trpělivé páníky, ale o to víc jim to potom vynahradí! Zpočátku vůbec nedoporučuji k maličkým dětem.

Prostě nulová socializace, jako všichni z množírem, ale zlaté bázlivé srdíčko. Obojek a vodítko je věc neznámá, k vyzvednutí je nutná přepravka!!. Bude-li doma jako jedináček, brzy za vámi bude "chodit jako pejsek". Je zcela zdráv, proočkován, čipován.

Zvíře patří do kategorie tzv. "státních psů". Jak tedy postupovat při jeho adopci? Čtěte pozorně, prosím!

Přijedete k nám, já si zapíši Vaše údaje a obratem je předám do BŘECLAVI, panu Frýdkovi z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM). Pan Frýdek připraví smlouvu a sám Vás vyzve (na telefon, který mi nahlásíte) k podepsání smlouvy. Vy pojedete do BŘECLAVI smlouvu podepsat a teprve potom k nám do útulku pro zvíře (zvířata). Samozřejmě, že po podpisu smlouvy se také spojíte se mnou (v útulku se střídám s manželem a pejsky vydávám pouze já!) a domluvíme si den a hodinu předání. V útulku nebydlíme - nikdy nejezděte naslepo.

Jste zdaleka? Vybrali jste si pejska jen na základě fotografie a kratičkého popisku? V tom případě mi zavolejte (když neberu, neslyším mobil přes psy - piště tedy SMS - zavolám zpět až budu mít volné ruce). Vysvětlím další postup, všem nám jde o stejnou věc: dostat pejsky do skvělých domovů k milujícím rodinám 😊