Maruška

  • Pes
  • Kříženka Cane corso
  • Evidenční číslo 53/22
  • Maruška (1rok)

FENKA JE JIŽ PEVNĚ BLOKOVÁNA:-) - NOVINKA ZE DNE 20.09.2022

Jelikož po prvním zveřejnění nálezu Marušky na našich FB stránkách se strhla obvyklá vřava, jaká bývá kolem atraktivních pejsků či štěňat, a já již dva dny jen sundávám rukavice, abych mohla telefonovat (dobrých osmnáct zájemců z fleku, pět hned startuje auto...deset si chce jen povykládat.... další ví o někom, kdo by chtěl, třem právě CC zemřelo a všichni jsou na slovo vzatí odborníci😊 ) musím zase všechny přibrzdit a co nejstručněji říci, že každičké zařízení našeho typu prostě funguje podle pravidel. Osvědčených, hovořím ze zkušenosti.

Marušku jsme zveřejnili ihned po přijetí, jako každého pejska, kvůli rychlejšímu dohledání majitele. Minulost pejsků neznáme nikdy, ale díky sociálním sítím se i k nám zprávy dostanou rychle. Fenka je nyní v karanténě (po první noci byste fakt její kotec nechtěli uklízet, to mi věřte), ze které ji může vyzvednout pouze majitel. V tomto čase NENÍ MOŽNÉ zvíře zamluvit, neproudí k němu davy návštěvníků, jak máte uvedeno na našich webových stránkách pod souhrnnou nabídkou zvířat.

Bude-li fenka v pořádku, čeká ji po čtrnácti dnech první vakcinace. A my teprve poté začínáme mezi zájemci vybírat. Bude-li Váš zájem trvat (a my již také budeme o Marušce něco vědět) , nestačí napsat, že ji chcete a hotovo. Napište, prosím, mail, ideálně v půlce září, ve kterém uvedete informace o sobě, rodině, bydlení, ev.práci, adresu (zájemce prověřujeme). Nejsme žádná detektivní kancelář, nejsme vlezlí ani přehnaně zvědaví - jen je Vás prostě moc a my chceme dát každé naše zvíře do co nejlepších podmínek. Děkujeme za pochopení 😊