Kofi

  • Pes
  • Kříženec
  • Evidenční číslo 38/22
  • Kofi (7 měsíců)
  • 21.06.2022 Valtice

Mladý pejsek byl s největší pravděpodobností vyhozen úmyslně. Je až extrémně kontaktní, nejraději by se vás držel 24hodin denně jako klíště. Těžký závisláček 😊, miloučký, bude mu dobře v domečku se zahrádkou, dvorečkem, (ale není to podmínka, samozřejmě, mladí aktivní lidé v bytě dokáží se psem také zázraky, jdou-li na to správně)  ideálně tam, kde je třeba alespoň babička stále doma. 

V útulku nemá problémy s žádnými pejsky, kočky nemáme kde vyzkoušet, ale domnívám se, že ani tam by to neměl být důvod k obavám. Již umí hezky chodit na vodítku a po revakcinaci může odejít do nového domova. Máte-li o pejska zájem, napište mi mail, představte budoucí Kofiho rodinku, kde bydlí atd...rádi si s vámi domluvíme schůzku na venčící procházku😊

Doplňujeme informace v měsíci říjnu: 

Kofi je démon.... Takový "hypoš" mu říkáme :-) ADHD vrozené, ha,ha. Už tři rodinky jej odmítli. Máte-li o pejska zájem, platí stále předchozí odstaveček, ale přidávám, že předchozí procházka s tímto torpédkem je nutná. Nejméně hodinu, jak je u nás zvykem a pravidlem. a pozor! k boudě na řetěz jej určitě nedáme!  - ano, už i to tady bylo v úvodním pohovoru zmíněno, lidé jsou někdy neuvěřitelní.