Kaloň

  • Pes
  • Kříženec
  • Evidenční číslo 41/20
  • Kaloň (2r.)

U tohoto pejska musím říct, že fotografie se nám nejen povedly, ale velmi, opravdu velmi, pejskovi lichotí. Tak příšerně zablešené, zaklíšťované, vyhublé a bázlivé zvíře už jsme dlouho neměli. Kaloň má i čip - ale co byste řekli? Jasně, neevidovaný!! Dám vám ho i sem, třeba bude někdo šikovnější a najde...i když popravdě, tenhle by zpět k majiteli nešel. Aspoň za mě. (945000002264115)

Máme za sebou necelý týden:

Zbavili jsme se blech a klíšťat a milý pejsek zjistil, jak je příjemné vůbec chodit! Je radost ho vidět pobíhat po kotci, výběhu! S Ušákem si skvěle rozumí. Přichází ještě opatrně, ale už s důvěrou. Jen to vodítko ☹...ale máme za sebou dokonce první krůčky!! Kratinké video můžete vidět na našich FB stránkách. Pokrok, jupííí!

Krásné pokračování :

Kaloš se na procházky vyloženě těší! Má svoji milou venčitelku, která se mu extra věnuje a vždy se může uvrtět ocáskem, když přijede do útulku. Pejsek však není čistotný, do bytu se v žádném případě nehodí! A nedoporučujeme ani k dětem. Pro pejska vidím ideálně rodinný domek se zahrádkou a stálou přítomností babičky, dědy, kde bude pejsek jedináček. Soužití s kočkami nemáme kde vyzkoušet :-(