Hugo

  • Pes
  • Maďarský ohař
  • Evidenční číslo 20/22
  • Hugo (10 let)

Když jsme starouška přijímali, hlásili se na něj hned tři lidé. Jak jsem byla ráda! Popravdě jsem však všem řekla, že pes je opravdu ve stavu úměrnému věku, kdy je těžké pro něj vydržet s vyprazdňováním a že rozhodně není moudré jej brát do bytu - Hugo značí velmi intenzivně. A bylo po zájmu. Největší nadšenkyně, která mi chtěla hodinu vyprávět o svém předchozím pejskovi, pro jistotu ani nezvedala mobil.

Víte, on je Hugo přesto fantastický pes. Slyší špatně, možná vůbec, ale reaguje senzačně očima. Naprostý dobrák, neublíží mouše, absolutně bezkonfliktní. Neřeší, kdo s ním jde na procházku, jde s každým a táhne jako mladík, je tak rád venku! Samozřejmě, procházka je to s přestávkami, sednout si k vodě, Hugo si na dlouhé šňůře očichává každičký milimetr terénu.

Budeme rádi, když o starouše projeví zájem někdo s domečkem, komu bude Hugo dělat i ve svém věku radost. Kdo ocení parádní povahu Maďara a psovi dopřeje klidné a spokojené dožití. Neumře Vám za týden, to se nebojte, nemá žádný zdravotní problém a za dobu pobytu v útulku se krásně spravil, žebra dávno nejsou vidět. Je to moc fajn pes 😊

Hugo....zlatíčko Hugo...

Staroušek Hugo už má v kapse lístek do nebe. Jednosměrný.... Ale bude pracovat do posledního dechu! Poctivec, pracant, s hlavou u země, přesně ví, co je jeho práce. Ohař. a Maďar, abych byla přesnější. Tyto psy si zamilujete....Kdyby o něj snad ještě někdo projevil zájem....docela váhám. Snad bych s ním i jela první noc přenocovat.