Fena č.45

  • Fena
  • Kříženka
  • Evidenční číslo 104/21
  • Fena č.45 (3 roky)

Poslední fenka z první množírny. Hlasitá, nic jí neunikne... krásně by lovila potkany!.... pokud bude v našich podmínkách, nepřibere. Pořád hlídá, hlásí. Když přijedete, před vámi ji nechytím, ale v klidu doma se dá zvládnout určitě. Je potřeba mít na paměti, odkud fenečka vzešla, z jakých podmínek. Než si zvykla na nás, trvalo to. Čili když si ji odvezete (přepravka!) bude mít pravděpodobně delší potřebu návyku. Ale že to jde, to víme jistě, už jich od nás tolik podobných odešlo!

Prostě nulová socializace, jako všichni z množírem, ale zlaté bázlivé srdíčko. Obojek a vodítko je věc neznámá, k vyzvednutí je nutná přepravka!!. Bude-li doma jako jedináček, brzy za vámi bude "chodit jako pejsek". Je zcela zdravá, proočkována, čipována.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Zvíře patří do kategorie tzv. "státních psů". Jak tedy postupovat při její adopci? Čtěte pozorně, prosím!

Přijedete k nám, já si zapíši Vaše údaje a obratem je předám do BŘECLAVI, panu Frýdkovi z Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (UZSVM). Pan Frýdek připraví smlouvu a sám Vás vyzve (na telefon, který mi nahlásíte) k podepsání smlouvy. Vy pojedete do BŘECLAVI smlouvu podepsat a teprve potom k nám do útulku pro zvíře (zvířata). Samozřejmě, že po podpisu smlouvy se také spojíte se mnou (v útulku se střídám s manželem a pejsky vydávám pouze já!) a domluvíme si den a hodinu předání. V útulku nebydlíme - nikdy nejezděte naslepo.

Jste zdaleka? Vybrali jste si pejska jen na základě fotografie a kratičkého popisku? V tom případě mi zavolejte (když neberu, neslyším mobil přes psy - piště tedy SMS - zavolám zpět až budu mít volné ruce). Vysvětlím další postup, všem nám jde o stejnou věc: dostat pejsky do skvělých domovů k milujícím rodinám 😊